Zkušený programátor - PHP, Nette - Hradec Králové

Ke dni 14.11.2019 nabízí INET-SERVIS.CZ (Hradec Králové) volné pracovní místo na pozici Zkušený programátor - PHP, Nette v obci Hradec Králové (okres Hradec Králové). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek;Částečný úvazek;Kontrakt pracovní úvazek je 200 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14.11.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Zkušený programátor - PHP, Nette
Úvazek:
Plný úvazek;Částečný úvazek;Kontrakt
Mzda:
200 až 350 Kč
Poznámka k volnému místu:
Do našeho týmu hledáme zkušeného programátora či programátorku ovládající PHP Nette minimálně na středně pokročilé úrovni. Budeš se podílet na tvorbě nových projektů i na vývoji a správě těch stávajících. Mimo jiné se staráme o několik webů, které patří ke špičce ve svém oboru a měsíčně je navštíví přes půl milionu lidí.
Sídlíme v Hradci Králové a zejména na začátku spolupráce bude potřeba pravidelná docházka do kanceláře. Po zapracování ale můžeš pracovat část týdne z domu. Vše je o dohodě.

Nabízíme práci v menším pohodovém kolektivu. Pracovní poměr možný na HPP, dohodu i ŽL podle toho, jak ti to bude vyhovovat a kolik času nám můžeš věnovat. Práce je tak vhodné i jako přivýdělek pro zkušené programátory při studiu nebo freelancery s volnou kapacitou.
Ohodnocení v závislosti na formě pracovního poměru a zejména zkušenostech v rozmezí 220 - 350 Kč/hod + projektové odměny.

Co musíš určitě znát (bez toho se u nás neobejdeš):

* Pokročilá znalost PHP (používáme PHP 7.2, někdy na starších projektech ještě 5.6)

* Znalost MySQL

* Pokročilá znalost Frameworku Nette - jak se tvoří komponenty, jak se používají šablony, životní cyklus presenteru, routování, práce s databází (dibi nebo Nette Database Explorer nebo jiný ORM), formuláře

* Html + CSS ideálně přes Twitter Bootstrap

* JavaScript - jQuery

Co bys mohl(a) ještě znát:

* GIT

* LESS nebo SASS

* AJAX

* SEO On-page faktory

* Composer

* MJML


Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
INET-SERVIS.CZ
Kontaktní osoba:
Jaroslav Fišer 603729449

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace