Pečovatel/ka do přímé péče - Skuteč

Ke dni 14.03.2019 nabízí Personal Consult s.r.o. (Skuteč) volné pracovní místo na pozici Pečovatel/ka do přímé péče v obci Skuteč (okres Chrudim). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek;Částečný úvazek pracovní úvazek je 21000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14.03.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Pečovatel/ka do přímé péče
Úvazek:
Plný úvazek;Částečný úvazek
Mzda:
21 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Budete pomáhat v sociálním zařízení pro seniory sestřičkám a kolegům s běžnými činnostmi, tak, aby se klienti cítili dobře, pohodově a komfortně. Mezi úkoly patří denní hygiena, převážení klientů,
pomoc při rozdávání jídel a další drobné jednoduché úkoly.

Velmi příjemný a vstřícný kolektiv, rodinné prostředí a moc pěkné zaměstnanecké vztahy (budete se tam cítit jako doma). Velmi dobré finanční ohodnocení (až 21.000,- Kč) + zákonné příplatky.
Kurz pro pracovníky v sociálních službách podle zákona 108/2006 potřebný k vykonávání práce je plně hrazen zaměstnavatelem.. Možnost zajištění ubytování ve služebním bytě za dotované nájemné (3.000,- Kč měsíčně). Možnost i zkráceného úvazku podle Vašich potřeb (vhodné též pro maminky na mateřské dovolené nebo aktivní důchodce). Nástup možný po dohodě.

SOU, příjemné vystupování, ochota pracovat ve 12ti hodinovém režimu - vstřícné jednání - vlídnost, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - výuční list
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Personal Consult s.r.o.
Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková 774 58 48 28