Technik telekomunikačních služeb (instalace internetu…) - Praha

Ke dni 05.08.2019 nabízí Vegacom, a. s. (Praha) volné pracovní místo na pozici Technik telekomunikačních služeb (instalace internetu…) v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 05.08.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Technik telekomunikačních služeb (instalace internetu…)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k volnému místu:
Zajímají tě nejnovější trendy v telekomunikacích? Chceš se v tomto oboru dále rozvíjet? Tak neváhej a zašli mi svůj životopis! Absolventy zaučíme.

Náplní práce bude instalace pevného internetu vzduchem, instalace satelitních zařízení, dále budeš nastavovat a konfigurovat switche a koncová zařízení. Pokud ses s tím nesetkal, nevadí, zaučí tě kolega.

Hledáme kolegu/kolegyni s:
• elektrotechnickým / technickým vzděláním
• vyhláškou 50 (i propadlou, zajistíme obnovu)
• ŘP sk. B (aktivního řidiče)

My nabízíme:
Mimo běžné benefity jako jsou stravenky, pět týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na sport ( Multisport ) i na penzijní připojištění, služební telefon a notebook, odměnu za doporučení nového zaměstnance, nabízíme i možnost osobního rozvoje a využití potenciálu i v jiných oblastech.

Pošlete mi svůj životopis a já nebo přímý nadřízený se vám ozveme s dalším postupem, popř. domluvením schůzky, kde bychom probrali bližší informace. Pokud si nejste jistý/á, i tak mi pošlete informace o sobě a s vedoucím posoudíme, zda by vám tato pozice vyhovovala. A nebo se podívám po jiné možnosti v našem koncernu ELTODO.Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - výuční list
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Vegacom, a. s.
Kontaktní osoba:
Dana Bébrová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace