Rozpočtář (investiční referent) - realizace staveb -

Ke dni 17.01.2020 nabízí Ředitelství silnic a dálnic ČR () volné pracovní místo na pozici Rozpočtář (investiční referent) - realizace staveb v obci (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 17.01.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Rozpočtář (investiční referent) - realizace staveb
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k volnému místu:
Pracoviště-lokalita
Praha 4 - Kačerov

Koho hledáme?
Komunikativního středoškoláka či vysokoškoláka z oboru dopravních či inženýrských staveb, se zkušeností z výstavby, rekonstrukcí či oprav dopravních komunikací, mostních objektů, tunelů apod., který se orientuje v projektové dokumentaci, Zákonu o zadávání veřejných zakázek č. 134/2016 Sb. a aktuálních cenách stavebních prací a materiálů.

Co u nás budete dělat?
• Posuzovat a kontrolovat kalkulace od zhotovitelů našich staveb, hlídat cenové hladiny jednotlivých položek rozpočtu;
• Provádět vstupní kontrolu, zda vykonané práce či změny staveb navrhované zhotoviteli jsou oprávněné, úplné a odpovídají stanoveným pravidlům a legislativě;
• Zajišťovat podklady pro soutěže stavebních prací;
• Kompletovat podklady pro řídící a dozorové orgány, včetně písemné a ústní komunikace;
• Podílet se na tvorbě a aktualizaci směrnic a dalších prováděcích předpisů v rámci úseku výstavby;
• Kontrolovat kvalitu a technologické postupy prováděných prací (dopravní komunikace, mosty, tunely) v rámci kontrolních dnů;
• Úzce spolupracovat s ostatními členy týmu realizace staveb a technické podpory (mostaři, geodeti atd.)

Jaké zkušenosti očekáváme?
• Vzdělání VŠ nebo SŠ technického směru, obor dopravní a inženýrské stavby výhodou;
• Uvítáme praxi (2 roky u VŠ, 5 let u SŠ - cenař či technolog) v oboru dopravních staveb a orientace v problematice výstavby, rekonstrukcí a oprav dopravně inženýrských staveb (mostních objektů, komunikací, tunelů);
• Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel);
• Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič);
• Trestní bezúhonnost;
• Organizační a komunikační dovednosti

Co Vám nabízíme?
• Možnost podílet se na největších výstavbových projektech dopravních komunikací
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, účast na odborných konferencích apod.
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, stravenky v hodnotě 120 Kč, bezplatná jazyková výuka, možnost využití rekreačních zařízení)
• Pružnou pracovní dobu, která umožní sladění pracovního a osobního života

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
12. platová třída dle NV ČR č. 300/2019 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe. K tomu nenárokové složky platu (osobní příplatek + motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů).

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 20. 2. 2020 (do předmětu uveďte „Rozpočtář – realizace staveb“)

Pro další informace prosím kontaktujte
prace@rsd.cz, tel. 241 084 127

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.


Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Ředitelství silnic a dálnic ČR

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace