Specialista pro inteligentní dopravní systémy (analytik IKT) - Praha

Ke dni 10.10.2020 nabízí Ředitelství silnic a dálnic ČR (Praha) volné pracovní místo na pozici Specialista pro inteligentní dopravní systémy (analytik IKT) v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 10.10.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Specialista pro inteligentní dopravní systémy (analytik IKT)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k volnému místu:
Pracoviště-lokalita
Samostatné oddělení inteligentních dopravních systémů, Praha 4 - Kačerov

Koho hledáme?

V současné chvíli budujeme nový tým lidí pro řídicí a kooperativní systémy v rámci budování, provozování a údržby moderních technologií - telematiky (Inteligentní dopravní systémy - ITS). Volná místa máme v agendě dopravně informačních a řídicích systémů a současně v agendě kooperativních systémů (C-ITS). Součástí agend je i dohled nad provozem systému.

Čím se u nás budete zabývat?
• Připomínkovat projektovou dokumentaci k výstavbě telematiky z pozice referenta zodpovídajícího za danou agendu
• Spolupracovat na přípravě technických zadávacích podmínek na výstavbu, dodávky a služby týkající se dané agendy
• Podílet se na přípravě závazných technických standardů ŘSD (z oblasti svěřené agendy) a jejich následné implementaci, ve spolupráci s projektovým týmem
• Spolupracovat při definování potřebných on-line dat v rámci svěřené agendy a následné práci a správě těchto dat
• Spolupracovat na přípravě provozní dokumentace a následná kontrola provozu ve spolupráci s projektovým týmem

Co od Vás očekáváme?
• VŠ nebo SŠ vzdělání se zaměřením na dopravu, telekomunikace, elektrotechniku nebo ICT. U vysokoškoláků vhodné i pro absolventy dopravních fakult, u středoškoláků výhodou praxe v oboru problematiky řízení dopravy nebo kooperativních systémů.
• Uživatelskou znalost MS Office a znalost práce s databázovými systémy
• Znalost anglického jazyka (porozumění odbornému textu a schopnost vést odbornou komunikaci)
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• Trestní bezúhonnost
• Analytické myšlení
• Schopnost samostatné práce

Co Vám nabízíme?
• Obsahově zajímavou a tvořivou práci na národních a mezinárodních projektech
• Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, účast na odborných konferencích apod.
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenky v hodnotě 130 Kč, bezplatná jazyková výuka, příspěvek formou Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže)
• Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou. U studentů možnost dočasného zkráceného úvazku (min. 4 dny v týdnu).

Platové podmínky
12. platová třída dle NV ČR č. 300/2019 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe. K tomu nenárokové složky platu (osobní příplatek + motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů).

Termín zaslání přihlášky
Strukturovaný životopise, v českém jazyce, zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 31. 12. 2020, (do předmětu uveďte „Specialista – inteligentní dopravní systémy“)

Pro další informace prosím kontaktujte
prace@rsd.cz, tel. 954 901 320

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.


Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Ředitelství silnic a dálnic ČR

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace