Práce v papírenské výrobě – 26 000 Kč/měs. - Olšany

Ke dni 22.11.2019 nabízí Randstad s.r.o. (Olšany) volné pracovní místo na pozici Práce v papírenské výrobě – 26 000 Kč/měs. v obci Olšany (okres Šumperk). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 22.11.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Práce v papírenské výrobě – 26 000 Kč/měs.
Úvazek:
Mzda:
dohodou
Poznámka k volnému místu:
Práce v papírenské výrobě – 26 000 Kč/měs.
Chodíte denně do práce a na výplatě to není vidět? U nás si vyděláte, a to pořádně! Nabízíme mzdu 26 000 Kč průměrně za měsíc a víc. K tomu dostanete týden dovolené navíc a další zajímavé benefity. Nastupte co nejdříve, doporučte nám svého známého a získejte dalších 5 000 Kč navíc. Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Co budete v práci dělat?
Různé činnosti v rámci zpracování papíru jako je příprava papíru pro řez a převíjení, obsluha strojních zařízení a manipulace s přípravou na palety pro odvoz.

Co vám nabídneme?
- nástupní mzda 134 Kč/hod + bonus za efektivitu + mimořádné odměny
- výrazně nadstandardní směnné příplatky + příplatek za práci ve ztíženém prostředí 12 Kč/hod + příplatky za práci v den pracovního klidu 24 Kč/hod
- týden dovolené navíc
- odměny za pracovní výročí

Koho hledáme?
Hledáme všechny schopné lidi, kteří se nebojí pracovat v třísměnném nepřetržitém provozu. Dochvilnost, spolehlivost a zodpovědnost je zárukou vašeho dobrého výdělku. Praxe ve výrobní společnosti je výhodou, ne však podmínkou.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Randstad s.r.o.
Kontaktní osoba:
Lubomír Jurka 778424573

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace