Process engineer na oddělení technologie a pilotní jednotky - Blansko

Ke dni 10.02.2020 nabízí Synthon, s.r.o. (Blansko) volné pracovní místo na pozici Process engineer na oddělení technologie a pilotní jednotky v obci Blansko (okres Blansko). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 10.02.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Process engineer na oddělení technologie a pilotní jednotky
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k volnému místu:
Obecná charakteristika:

Budete se podílet na vývoji a optimalizaci chemických procesů a zvětšování výrobního měřítka u nově vznikajících API (Active Pharmaceutical Ingredience). Jako technolog budete součástí projektového týmu v rámci řešení jednoho nebo více výzkumných projektů v rámci oddělení R&D technologie a budete provádět laboratorní, vývojovou a dokumentační činnost.

Jak bude vypadat Vaše práce:

- Máte zájem o chemii a baví Vás práce v laboratoři? Zajímá Vás propojení mezi výzkumem, výrobou a analytickou podporou? Máte chuť realizovat své vlastní myšlenky a nápady v rámci optimalizace chemického procesu? Na této pozici budete spolupracovat na vývoji nové API v souladu s časovým plánem a aktuálními požadavky správné výrobní praxe.
- Budete se podílet na řešení nových projektů na úseku výzkumu a vývoje, optimalizaci procesu v laboratorní etapě s důrazem na zavádění moderních postupů, ekonomiku projektu a ekologii, a následném transferu do komerční výroby.
- Jste týmový hráč a uvědomujete si souvislosti a dopady svojí práce? Při všech výše uvedených procesech budete spolupracovat jak s kolegy z oddělení, tak i s kolegy z oddělení jiných: např. s útvary kontroly a jištění jakosti při odpovědích na dotazy týkající se technologie výroby řešených projektů API, či s příslušným technologem výroby při zavádění daného projektu do standardní produkce atd.
- Důležitou součástí Vaší práce bude také podpora výroby ověřovacích a registračních šarží na pilotní jednotce, vč. procesní validace.
- Máte rádi vyhodnocování výsledků a jejich prezentaci? Vaším úkolem totiž bude také vytvářet vývojové reporty z nových projektů a vyhodnocování výsledků výroby ve výrobních a validačních reportech.

Za výhodu (nikoliv však podmínku) považujeme, pokud:
- se vyznáte v oblasti DoE (Design of Experiments) a QbD (Quality by Design).
- máte zkušenost s chemickým inženýrstvím a zvětšováním výrobního měřítka.

- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na dojíždění
- Příspěvek v případě přestěhování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na životní pojištění
- Benefitní systém cafeteria
- Multisport karta
- 3 sick days
- Sportovní a společenské aktivity
- Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
- Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
- Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
- Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma

- VŠ chemického směru, nejlépe chemické inženýrství
- základní znalosti organické syntézy a procesů organické technologie, přehled o analytických metodách a znalost základů obecné chemie
- nadšení pro řešení chemického projektu, vysoké pracovní nasazení
- týmovou spolupráci napříč odděleními, komunikativnost, ochotu sdílet své zkušenosti s kolegy
- spolehlivost, pečlivost, přesnost a samostatnost. Vytrvalost při řešení problémů, odolnost proti stresu. Ne vždy se práce daří přesně podle našich představ, důležité je zachovat chladnou hlavu.
- základní znalost anglického jazyka
- trestní bezúhonnost

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské - bakalářské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Synthon, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Vendula Petýrková +420 516 427 569

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace