Obsluha krájecího a balícího stroje - Rosice

Ke dni 20.05.2020 nabízí PENAM, a.s. PENAM, a.s. - pobočka Rosice (Rosice) volné pracovní místo na pozici Obsluha krájecího a balícího stroje v obci Rosice (okres Brno-venkov). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 20.05.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Obsluha krájecího a balícího stroje
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k volnému místu:
Rozšiřujeme výrobu a rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme. A pokud Vám to půjde, můžete se časem zaškolit i na naše nejodbornější pozice mísiče nebo pecáka.


Co tato práce obnáší?

Nejdříve Vás samozřejmě zaučíme, abyste věděli co a jak. Následně budete obsluhovat příslušné stroje - především kráječku/baličku. Je potřeba pohlídat správné seřízení, aby bylo pečivo v obalu řádně zabalené, se správnou etiketou a datem spotřeby.


Co je potřeba mít a umět?

Nejdůležitější je pro nás chuť do práce, pečlivost a spolehlivost. Pokud máte zkušenosti z potravinářství, je to samozřejmě výhoda.
Budete obsluhovat moderní stroje s dotykovým displejem, proto se Vám bude hodit i trocha šikovnosti v tomto směru.


A co nabízíme?

Výplata vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí. Kromě jiného pro Vás máme stravenky, nejčerstvější pečivo přímo z pece, po roce ve firmě týden dovolené navíc, vstřícné šéfy, moderní prostředí včetně nové relaxační místnosti, pracovní oděvy, které Vám budeme i prát a další benefity.

Proč to upéct zrovna s námi?

Děláme zodpovědnou práci, která má smysl, voní a kde přímo vidíte výsledky. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Každý rok investujeme do moderních technologií i do zázemí pro zaměstnance. V práci hrajeme v týmu, kde si navzájem věříme, protože jeden bez druhého to prostě neupečeme. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.


Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - výuční list

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
PENAM, a.s. PENAM, a.s. - pobočka Rosice
Kontaktní osoba:
Jana Poláčková 725 604 947

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace