Obchodník/business geisman Liberec - Liberec

Ke dni 19.05.2020 nabízí Geis CZ s.r.o. (Liberec) volné pracovní místo na pozici Obchodník/business geisman Liberec v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 19.05.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Obchodník/business geisman Liberec
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k volnému místu:
Poptávka po komplexních přepravních a logistických službách stále roste a obchodů přibývá. Právě proto hledáme kolegu/kolegyni, který bude časem naprosto samostatně vyhledávat a oslovovat nové zákazníky v LIBERECKÉM kraji. Chcete se stát novým BUSINESS GEISMANEM se zaměřením na paletovou přepravu?

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

Náš BUSINESS GEISMAN je pánem svého času, hledá nové zákazníky zejména ze sféry menších a středních firem, vymýšlí vhodná řešení přeprav, zpracovává cenové nabídky, uzavírá smlouvy, udržuje vztahy se stávajícími zákazníky a implementuje procesní změny u zákazníků. O svých výsledcích informuje svého nadřízeného pomocí pravidelného reportingu. Pro zpracování kalkulací a jiné administrativy využívá zázemí nové pobočky v Ústí nad Labem nebo menší kancelář přímo v Liberci.

JAKÉ TO JE BÝT GEISMANEM?

Každý z našich obchodníků má rád svoji nezávislost v podobě pružné pracovní doby, standardem jsou volné víkendy i státní svátky, užívá si týden dovolené nad rámec zákoníku práce, k dispozici má služební Oktávii, kterou může využívat i soukromě. Výplatu dostává s pravidelnou jistotou k 15.dni v měsíci a výše provizí závisí jen a pouze na výsledcích jeho práce a není shora omezena. Ke své práci má k dispozici plně vybavenou kancelář, notebook i telefon. V práci chodí zdarma na jazykovou výuku. Ve volném čase využívá v posilovnách MultiSport kartu či jezdí na dovolenou za body, které střádá v Cafeterii. Chcete se mít jako naši Geismani?

Zašlete nám životopis a staňte se členem našeho Geisteamu :-)

JAK SI PŘEDSTAVUJEME SVÉHO KOLEGU/KOLEGYNI?

Má to být optimista, aby pro něj práce mohla být zábavou i koníčkem. Měl by umět samostatně vystupovat, aby dokázal získat nové klienty – k tomu by mu měla napomoci předchozí zkušenost s obchodem v oblasti služeb. Nový kolega by měl uživatelsky ovládat výpočetní techniku, bez toho to v dnešní době snad ani jinak nejde. Měl by se zajímat o obor logistiky a když něco neví, tak se prostě zeptat.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Geis CZ s.r.o.
Kontaktní osoba:
Ilona Hanzlíková 724 451 856

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace