Zapisovatel odběrných míst / řidič / Ostrava - Ostrava

Ke dni 24.10.2021 nabízí PAT GROUP s.r.o. (Ostrava) volné pracovní místo na pozici Zapisovatel odběrných míst / řidič / Ostrava v obci Ostrava (okres Ostrava-město). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek je 28900 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 24.10.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Zapisovatel odběrných míst / řidič / Ostrava
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
28 900 až 36 400 Kč
Poznámka k volnému místu:
Do naší mladé společnosti hledáme nové tváře na pozici asistenta pro naše zákazníky. Řídíme se tím že „učený z nebe nespadl“ proto máme systém postavený tak, že tě všechno zvládneme sami naučit a nezáleží nám na tvých zkušenostech ani znalostech, ale je pro nás důležité, že máš chuť pracovat.

Pokud chceš dělat práci, která dává smysl, trávíš dny na cestách a jen velice výjimečně sedíš v kanceláří tak jsi našel správný inzerát a věnuj nám pár chvilek čtením a zasláním životopisu.

Na této pozici budeš zpravidla ráno docházet do kanceláře, ale jen od pondělí do pátku, víkendy a svátky jsou samozřejmě volné. V kanceláři si budeš přebírat jednotlivé úkoly na daný den, které případně budeš plnit skrze osobní, telefonickou anebo e-mailovou komunikaci s našimi klienty, velice často si osobně za klientem vyrazíš, to buď díky řidičského oprávnění anebo přiděleného kolegy, samozřejmě že služebním vozidlem které případně využíváš i o víkendu ZDARMA.

Proč pracovat u nás?


* jistota stabilní práce s plným příjmem i v období omezení (pandemie),

* garantovaná mzda + neomezené denní, týdenní i měsíční odměny,

* kvalitní zaškolení včetně pomoci po celou dobu spolupráce ZDARMA,

* dlouhodobá spolupráce včetně kariérního rozvoje.

Co bys měl/a splňovat ty?


* dobré komunikační znalosti,

* chuť pracovat,

* zodpovědnost.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
PAT GROUP s.r.o.
Kontaktní osoba:
Ondřej Děcký

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace