Projektový technolog - Náchod

Ke dni 20.01.2022 nabízí Personal Náchod (Náchod) volné pracovní místo na pozici Projektový technolog v obci Náchod (okres Náchod). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 20.01.2022.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Projektový technolog
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k volnému místu:
Zajišťování nových projektů. Tvorba cenových návrhů. Tvorba a kontrola harmonogramů náběhu nových výrobků. Příprava, realizace a vyhodnocení ověřovací série. Vzorkování nového výrobku. Zlepšování výrobních procesů a produktů. Předává nové dodavatele a úplnou specifikaci nových materiálů k převzetí pravidelných dodávek pro sériovou výrobu vedoucímu obchodního oddělení a oddělení kvality. Vedení příslušné technické dokumentace.
Organizace strojního zařízení. Tvorba nových přípravků a zařízení. Účast při řešení NO, 8D protokolů, kroužků jakosti. Jednání s potencionálními zákazníky, vyhledávání dodavatelů potřebného materiálu, strojního a zkušebního zařízení.

- odpovídající platové ohodnocení
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- pružná pracovní doba
- technické vybavení
- firemní benefity /stravenkový paušál, dotovaný telefon i pro rodinu, příspěvek na životní či penzijní připojištění, ../


- vzdělání technického směru (strojírenství)
- praxe na obdobné pozici min.2 roky nezbytná
- komunikativní AJ
- zkušenosti z oblasti cenotvorby
- znalosti metod využití FMEA, tvorby technologických postupů a pracovních instrukcí, statistických metod…

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita

 

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Personal Náchod
Kontaktní osoba:
Zdeňka Honzů 606 606 623

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace