Objevili jste na našich stránkách inzerát, který již není aktuální, obsahuje nesprávné údaje a nebo je zde publikován bez vašeho vědomí? Než nám napíšete, přečtete si prosím následující informace, které vám objasní, jak k tomu mohlo dojít. Na webu upcr.cz zobrazujeme několik druhů inzerátů s pracovními nabídkami.

1/ velká část inzerátů zobrazených na upcr.cz je přebírána z oficiálního zdroje MPSV (úřad práce). Tento zdroj je v rámci politiky zaměstnanosti plně k dispozici třetím subjektům právě za účelem další publikace pracovní inzerce. Kromě našeho webu tak tyto inzeráty přebírá v ČR v různém rozsahu až několik dalších desítek webů s pracovní inzercí včetně těch nejznámějších. Do tohoto zdroje však nemáme přístup a nemůžeme údaje v něm nijak měnit a odpovídat za informace v něm obsažené. To znamená, že pokud hledáte nebo jste v minulosti hledali nové pracovníky prostřednictvím úřadu práce, velmi pravděpodobně jde o inzerát z tohoto zdroje. Pokud již inzerát není aktuální nebo není správně, je nutné kontaktovat příslušnou pobočku úřadu práce a požádat o stažení. Není v naší moci inzerát zcela odstranit, protože pokud zůstane zachován v původním zdroji, nahraje se do naší databázi při další aktualizaci znovu. Odstraněním chybného inzerátu přímo ze zdroje navíc vyřešíte problém na všech webech s pracovní inzercí, kde se tento nesprávný inzerát zobrazuje.

2/ inzerát může vkládat zadavatel pozice sám. Základní inzerce je zdarma. Ačkoliv uživatel při registraci prochází kontrolou na překlepy, a také vlastní inzerce je zpětně kontrolována, nelze nikdy vyloučit chybné zadání. Někdo tak mohl omylem (překlep) nebo záměrně (snaha poškodit, či žert) uvést vaše údaje. Někdy také zadá pracovní inzerci kolega z firmy a ostatní o tom nevědí. Je to sice velmi málo pravděpodobné, ale nikdy to nemůžeme zcela vyloučit. V takovém případě se na nás prosím obraťte. V textu žádosti o odstranění prosím nezapomeňte uvést URL inzerátu (adresu vykopírujte z adresního řádku), kontaktní údaje a také připojte, co je na inzerátu špatně. Ještě jednou však opakujeme, že k této situaci dochází jen zcela ojediněle a v naprostě většině případů jde o problém zmíněný v bodě č. 1.

děkujeme za pochopení
tým Ukaž práci v ČR

Přidejte se k dalším
60 265 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu
  • Jde to kdykoliv zrušit