Úřad práce v Kladně - (ÚP ČR Kontaktní pracoviště Kladno)

Nabídky volných pracovních míst

Volné místo Hledáme modeláře/modelářky - LEGO - Kladno... Kladno
Nabídka Hledáme modeláře/modelářky - LEGO - Kladno Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 29600 Kč, s možností nástupu ke dni: .

Volné místo Asistentka generálního ředitele - výrobní společnost... Kladno
Nabídka Asistentka generálního ředitele - výrobní společnost Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 0 Kč, s možností nástupu ke dni: .

Volné místo Sieza - Regionální obchodní zástupce... Kladno
Nabídka Sieza - Regionální obchodní zástupce Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 0 Kč, s možností nástupu ke dni: .

Nabídky práce v Praze a Středočeském kraji
Prohlédněte si pracovní nabídky pro celý kraj!

Volné místo Lean Specialista - transformace závodu... Kladno
Nabídka Lean Specialista - transformace závodu Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 0 Kč, s možností nástupu ke dni: .

Volné místo Vyráběj hračky za 28 300 Kč měsíčně! (Opetátor/ka výroby)... Kladno
Nabídka Vyráběj hračky za 28 300 Kč měsíčně! (Opetátor/ka výroby) Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 26000 Kč, s možností nástupu ke dni: .

Další volná místa Kladno zde na serveru.

Adresy, kontakty a úřední hodiny pracovní úřad v Kladně

a kontaktní pracoviště: Stochov.

 

Kontaktní pracoviště Kladno

Úřední hodiny - Státní sociální podpora

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro podání žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1 
Telefon
950 127 111, 950 127 500-514 
Fax
950 127 520, 950 127 521 
Email
podatelna.kl@uradprace.cz 

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče
Eva Káclová (email: Eva.Kaclova@uradprace.cz, Tel: 950 127 500)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Jana Hrbáčková DiS. (email: Jana.Hrbackova@uradprace.cz, Tel: 950 127 503)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Bc. Andrea Klímová (email: Andrea.Klimova@uradprace.cz, Tel: 950 127 502)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Silvie Kolbuchová DiS. (email: Silvie.Kolbuchova@uradprace.cz, Tel: 950 127 509)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Lenka Krátká DiS. (email: Lenka.Kratka@uradprace.cz, Tel: 950 127 512)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Zdeňka Pánková DiS. (email: Zdenka.Pankova@uradprace.cz, Tel: 950 127 510)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Jana Froňková (email: Jana.Fronkova@uradprace.cz, Tel: 950 127 501)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Martina Fujerová (email: Martina.Fujerova@uradprace.cz, Tel: 950 127 515)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Ivana Hůrková (email: Ivana.Hurkova@uradprace.cz, Tel: 950 127 504)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Michaela Jindáčková (email: Michaela.Jindackova@uradprace.cz, Tel: 950 127 506)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Alena Kadeřábková DiS. (email: Alena.Kaderabkova@uradprace.cz, Tel: 950 127 508)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Eva Nelibová (email: Eva.Nelibova@uradprace.cz, Tel: 950 127 511)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Zuzana Poborská (email: Zuzana.Poborska@uradprace.cz, Tel: 950 127 513)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Petra Sedláčková (email: Petra.Sedlackova@uradprace.cz, Tel: 950 127 530)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Michaela Slavíková (email: Michaela.Slavikova@uradprace.cz, Tel: 950 127 516)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Jitka Vaníčková (email: Jitka.Vanickova@uradprace.cz, Tel: 950 127 514)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Květuše Vydrová (email: Kvetuse.Vydrova@uradprace.cz, Tel: 950 127 507)

 

Kontaktní pracoviště Kladno

Úřední hodiny - Zprostředkování zaměstnání

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1 
Telefon
950 127 111 
Fax
950 127 375 
Email
podatelna.kl@uradprace.cz 

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Bc. Jiří David (email: Jiri.David@uradprace.cz, Tel: 950 127 300)

vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát
Milan Šefčík (email: Milan.Sefcik@uradprace.cz, Tel: 950 127 314)

asistent ředitele kontakního pracoviště
Alena Slunečková (email: Alena.Sluneckova@uradprace.cz, Tel: 950 127 301)

spisový pracovník
Naděžda Čermáková (email: Nadezda.Cermakova@uradprace.cz, Tel: 950 127 111)

spisový pracovník
Eva Jindrová (email: Eva.Jindrova@uradprace.cz, Tel: 950 127 365)

referent majetkové správy
Josef Pešta (email: Josef.Pesta@uradprace.cz, Tel: 950 127 369)

vedoucí oddělení zprostředkování
Jana Jurášková (email: Jana.Juraskova@uradprace.cz, Tel: 950 127 337)

odborný poradce pro zprostředkování
Drahomíra Adámková (email: Dramomira.Adamkova@uradprace.cz, Tel: 950 127 398)

odborný poradce pro zprostředkování
Markéta Bahenská (email: Marketa.Bahenska1@uradprace.cz, Tel: 950 127 379)

odborný poradce pro zprostředkování
Lucie Bendlová (email: Lucie.Bendlova@uradprace.cz, Tel: 950 127 317)

odborný poradce pro zprostředkování
Ludmila Bolková (email: Ludmila.Bolkova@uradprace.cz, Tel: 950 127 319)

odborný poradce pro zprostředkování
Alena Jermanová (email: Alena.Jermanova@uradprace.cz, Tel: 950 127 344)

odborný poradce pro zprostředkování
Alena Melicharová (email: Alena.Melicharova@uradprace.cz, Tel: 950 127 357)

odborný poradce pro zprostředkování
Lenka Řeháčková (email: Lenka.Rehackova@uradprace.cz, Tel: 950 127 352)

odborný poradce pro zprostředkování
Miroslava Štochlová (email: Miroslava.Stochlova@uradprace.cz, Tel: 950 127 398)

odborný poradce pro zprostředkování
Pavla Kommová (email: Pavla.Kommova@uradprace.cz, Tel: 950 127 339)

odborný poradce pro zprostředkování
Michal Moravec DiS. (email: Michal.Moravec@uradprace.cz, Tel: 950 127 339)

vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Bc. Monika Zahradníková (email: Monika.Zahradnikova@uradprace.cz, Tel: 950 127 351)

ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Radka Fejtková (email: Radka.Fejtkova@uradprace.cz, Tel: 950 127 335)

ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Simona Fricová (email: Simona.Fricova@uradprace.cz, Tel: 950 127 336)

ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Věra Buková (email: Vera.Bukova@uradprace.cz, Tel: 950 127 345)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jana Burešová (email: Jana.Buresova@uradprace.cz, Tel: 950 127 349)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Renata Fialová (email: Renata.Fialova@uradprace.cz, Tel: 950 127 350)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Ing. Ludmila Hladíková (email: Ludmila.Hladikova@uradprace.cz, Tel: 950 127 348)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Dana Kereková (email: Dana.Kerekova@uradprace.cz, Tel: 950 127 341)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Petra Mašková (email: Petra.Maskova@uradprace.cz, Tel: 950 127 359)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Markéta Oličová (email: Marketa.Olicova@uradprace.cz, Tel: 950 127 342)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Veronika Patková Kohoutová (email: Veronika.Patkova@uradprace.cz, Tel: 950 127 355)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Marie Patová (email: Marie.Patova@uradprace.cz, Tel: 950 127 356)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Miroslava Pechová (email: Miroslava.Pechova@uradprace.cz, Tel: 950 127 343)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Terezie Pražáková (email: Terezie.Prazakova@uradprace.cz, Tel: 950 127 347)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Vladislava Slováková (email: Vladislava.Slovakova@uradprace.cz, Tel: 950 127 358)

vedoucí oddělení trhu práce
Bc. Luboš Harigel (email: Lubos.Harigel@uradprace.cz, Tel: 950 127 381)

odborný pracovník trhu práce
Kateřina Benešová (email: Katerina.Benesova1@uradprace.cz, Tel: 950 127 366)

odborný pracovník trhu práce
Michaela Bílková (email: Michaela.Bilkova1@uradprace.cz, Tel: 950 127 384)

odborný pracovník trhu práce
Veronika Jílková (email: Veronika.Jilkova@uradprace.cz, Tel: 950 127 399)

odborný pracovník trhu práce
Lenka Kalousová (email: Lenka.Kalousova@uradprace.cz, Tel: 950 127 353)

odborný pracovník projektů ESF
Tereza Faustyna Malanowska DiS. (email: Tereza.Malanowska@uradprace.cz, Tel: 950 127 391)

odborný pracovník projektů ESF
Ivana Marková (email: Ivana.Markova1@uradprace.cz, Tel: 950 127 391)

odborný pracovník APZ
Lenka Šímová (email: Lenka.Simova@uradprace.cz, Tel: 950 127 371)

odborný pracovník trhu práce
Pavla Vychodilová (email: Pavla.Vychodilova@uradprace.cz, Tel: 950 127 384)

vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Milan Svítek (email: Milan.Svitek@uradprace.cz, Tel: 950 127 386)

odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání
Ivana Kokešová (email: Ivana.Kokesova@uradprace.cz, Tel: 950 127 366)

odborný pracovník IPS
Zuzana Králová (email: Zuzana.Kralova@uradprace.cz, Tel: 950 127 387)

odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání
Veronika Marková (email: Veronika.Markova1@uradprace.cz, Tel: 950 127 393)

odborný pracovník IPS
Eva Šichová DiS. (email: Eva.Sichova@uradprace.cz, Tel: 950 127 387)

odborný pracovník rekvalifikací
Věra Veinerová (email: Vera.Veinerova@uradprace.cz, Tel: 950 127 390)

finanční pracovník
Alena Dvořáková (email: Alena.Dvorakova@uradprace.cz, Tel: 950 127 372)

finanční pracovník
Helena Hympánová (email: Helena.Hympanova@uradprace.cz, Tel: 950 127 382)

referent ICT
Jaroslava Heidenreichová (email: Jaroslava.Heidenreic@uradprace.cz, Tel: 950 127 313)

referent ICT
Přemysl Milota (email: Premysl.Milota@uradprace.cz, Tel: 950 127 332)

referent ICT
Bc. Jana Pauzerová (email: Jana.Pauzerova@uradprace.cz, Tel: 950 127 312)

právník
Bc. Lenka Machová (email: Lenka.Machova@uradprace.cz, Tel: 950 127 373)

odborný pracovník insolvence
Hana Adamišinová (email: Hana.Adamisinova@uradprace.cz, Tel: 950 127 370)

odborný pracovník insolvence
Marcela Trochová (email: Marcela.Trochova@uradprace.cz, Tel: 950 127 329)

finanční kontrolor
Lenka Zíková (email: Lenka.Zikova@uradprace.cz, Tel: 950 127 388)

odborný pracovník pohledávek a exekucí
Taťana Mertlíková (email: Tatana.Mertlikova@uradprace.cz, Tel: 950 127 333)

odborný pracovník pohledávek a exekucí
Michael Tomšík DiS. (email: Michael.Tomsik@uradprace.cz, Tel: 950 127 333)

odborný pracovník projektů ESF
Ing. Lucie Brabcová (email: Lucie.Brabcova@uradprace.cz, Tel: 950 127 391)

odborný pracovník projektů ESF
Ing. Blanka Lážnovská (email: Blanka.Laznovska@uradprace.cz, Tel: 950 127 384)

odborný pracovník projektů ESF
Veronika Adamovská (email: Veronika.Adamovska@uradprace.cz, Tel: 950 127 383)

odborný pracovník projektů ESF
Gabriela Čunderlová (email: Gabriela.Cunderlova@uradprace.cz, Tel: 950 127 321)

odborný pracovník projektů ESF
Bc. Aneta Hrabětová (email: Aneta.Hrabetova@uradprace.cz, Tel: 950 127 321)

odborný pracovník projektů ESF
Lenka Kaucká (email: Lenka.Kaucka1@uradprace.cz, Tel: 950 127 321)

odborný pracovník projektů ESF
Pavel Pabuda (email: Pavel.Pabuda@uradprace.cz, Tel: 950 127 321)

odborný pracovník projektů ESF
Ing. Zuzana Turečková (email: Zuzana.Tureckova@uradprace.cz, Tel: 950 127 366)

 

Kontaktní pracoviště Kladno

Úřední hodiny - Hmotná nouze

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1 
Telefon
950 127 111 
Email
podatelna.kl@uradprace.cz 

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení hmotné nouze
Jana Volfová DiS. (email: Jana.Volfova@uradprace.cz, Tel: 950 127 570)

ověřovatel dávek HN
Kristýna Dušková (email: Kristyna.Duskova@uradprace.cz, Tel: 950 127 360)

ověřovatel dávek HN
Mgr. Michaela Richterová (email: Michaela.Richterova@uradprace.cz, Tel: 950 127 394)

ověřovatel dávek HN
Jana Tovarová (email: Jana.Tovarova@uradprace.cz, Tel: 950 127 578)

pracovník dávek hmotné nouze
Kateřina Babková (email: Katerina.Babkova@uradprace.cz, Tel: 950 127 385)

pracovník dávek hmotné nouze
Radka Barešová (email: Radka.Baresova@uradprace.cz, Tel: 950 127 394)

pracovník dávek hmotné nouze
Jana Ferbyová (email: Jana.Ferbyova@uradprace.cz, Tel: 950 127 572)

pracovník dávek hmotné nouze
Andrea Heřmánková (email: Andrea.Hermankova@uradprace.cz, Tel: 950 127 587)

pracovník dávek hmotné nouze
Jolana Hoffmanová (email: Jolana.Hoffmanova@uradprace.cz, Tel: 950 127 576)

pracovník dávek hmotné nouze
Radka Kubíková (email: Radka.Kubikova@uradprace.cz, Tel: 950 127 581)

pracovník dávek hmotné nouze
Barbora Labanowská (email: Barbora.Labanowska@uradprace.cz, Tel: 950 127 575)

pracovník dávek hmotné nouze
Dagmar Markovičová (email: Dagmar.Markovicova@uradprace.cz, Tel: 950 127 583)

pracovník dávek hmotné nouze
Petra Martincová (email: Petra.Martincova@uradprace.cz, Tel: 950 127 367)

pracovník dávek hmotné nouze
Miloslava Nakládalová (email: Miloslava.Nakladalov@uradprace.cz, Tel: 950 127 582)

pracovník dávek hmotné nouze
Eva Šafaříková (email: Eva.Safarikova@uradprace.cz, Tel: 950 127 364)

pracovník dávek hmotné nouze
Jana Šerhantová (email: Jana.Serhantova@uradprace.cz, Tel: 950 127 572)

specialista dávek hmotné nouze
Milena Báčová (email: Milena.Bacova@uradprace.cz, Tel: 950 127 582)

specialista dávek hmotné nouze
Miroslava Gajdošová (email: Miroslava.Gajdosova@uradprace.cz, Tel: 950 127 389)

specialista dávek hmotné nouze
Martina Jamečná (email: Martina.Jamecna@uradprace.cz, Tel: 950 127 578)

specialista dávek hmotné nouze
Veronika Králová (email: Veronika.Kralova1@uradprace.cz, Tel: 950 127 580)

specialista dávek hmotné nouze
Jakub Palán (email: Jakub.Palan@uradprace.cz, Tel: 950 127 573)

specialista dávek hmotné nouze
Jitka Staňková (email: Jitka.Stankova@uradprace.cz, Tel: 950 127 385)

specialista dávek hmotné nouze
Irena Vimrová (email: Irena.Vimrova@uradprace.cz, Tel: 950 127 389)

specialista dávek hmotné nouze
Ivana Vršková (email: Ivana.Vrskova@uradprace.cz, Tel: 950 127 573)

 

Kontaktní pracoviště Kladno

Úřední hodiny - Sociální služby, příspěvek na péči

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1 
Telefon
950 127 111 
Email
podatelna.kl@uradprace.cz 

Kontaktní osoby

sociální pracovník
Monika Broumová DiS. (email: Monika.Broumova@uradprace.cz, Tel: 950 127 396)

sociální pracovník
Bc. Filip Kruncl DiS. (email: Filip.Kruncl@uradprace.cz, Tel: 950 127 395)

vedoucí oddělení PnP a DOZP
Mgr. Lucie Slavíková DiS. (email: Lucie.Slavikova@uradprace.cz, Tel: 950 127 584)

sociální pracovník
Miroslava Froncová DiS. (email: Miroslava.Froncova@uradprace.cz, Tel: 950 127 574)

sociální pracovník
Tereza Grimová DiS. (email: Tereza.Grimova@uradprace.cz, Tel: 950 127 392)

sociální pracovník
Lada Hrbková DiS. (email: Lada.Hrbkova@uradprace.cz, Tel: 950 127 577)

sociální pracovník
David Kosina DiS. (email: David.Kosina@uradprace.cz, Tel: 950 127 579)

sociální pracovník
Martina Perglová DiS. (email: Martina.Perglova@uradprace.cz, Tel: 950 127 334)

sociální pracovník
Tereza Tomášková DiS. (email: Tereza.Tomaskova1@uradprace.cz, Tel: 950 127 334)

sociální pracovník
Bc. Alena Zeislová DiS. (email: Alena.Zeislova@uradprace.cz, Tel: 950 127 571)

sociální pracovník
Bc. Lucie Zeislová DiS. (email: Lucie.Zeislova@uradprace.cz, Tel: 950 127 397)

 

Kontaktní pracoviště Kladno

Úřední hodiny - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1 
Telefon
950 127 111 
Email
podatelna.kl@uradprace.cz 

Kontaktní osoby

pracovník dávek PnP a DOZP
Erich Krömer (email: Erich.Kromer@uradprace.cz, Tel: 950 127 585)

specialista dávek PnP a DOZP
Zdeňka Kotrčová (email: Zdenka.Kotrcova@uradprace.cz, Tel: 950 127 368)

specialista dávek PnP a DOZP
Klára Vébrová (email: Klara.Vebrova@uradprace.cz, Tel: 950 127 368)

 

Kontaktní pracoviště Kladno (Stochov)

Úřední hodiny - Státní sociální podpora

Pondělí
7:45 - 12:00, 13:00 - 16:45 
Úterý
 
Středa
7:45 - 12:00, 13:00 - 16:45 
Čtvrtek
 
Pátek
 

Kontaktní informace

Adresa
Jaroslava Šípka 486, 273 03 Stochov 
Telefon
950 127 530 
Fax
312 651 674 
Email
podatelna.kl@uradprace.cz 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace