Úřad práce v Kladně - (ÚP ČR Kontaktní pracoviště Kladno)

Nabídky volných pracovních míst

Volné místo Ostatní operátoři velínů jinde neuvedení... Kladno
Nabídka Ostatní operátoři velínů jinde neuvedení(Operátor / operátorka výroby) Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 17000 Kč, s možností nástupu ke dni: 23.08.2017.

Volné místo Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech... Kladno
Nabídka Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech(Švadleny) Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 12500 Kč, s možností nástupu ke dni: 23.08.2017.

Volné místo Vrátní... Kladno
Nabídka Vrátní(Vrátný / vrátná) Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 14000 Kč, s možností nástupu ke dni: 25.09.2017.

Nabídky práce v Praze a Středočeském kraji
Prohlédněte si pracovní nabídky pro celý kraj!

Volné místo Ostatní uklízeči a pomocníci... Kladno
Nabídka Ostatní uklízeči a pomocníci(Uklízeči a pomocníci) Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 11000 Kč, s možností nástupu ke dni: 01.08.2017.

Volné místo Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě... Kladno
Nabídka Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě(Vedoucí pracovní skupiny údržby zeleně) Kladno (Kladno), za mzdu minimálně 25000 Kč, s možností nástupu ke dni: 22.08.2017.

Další volná místa Kladno zde na serveru.

Adresy, kontakty a úřední hodiny pracovní úřad v Kladně

a kontaktní pracoviště: Stochov.

 

Kontaktní pracoviště Kladno

Úřední hodiny - Státní sociální podpora

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1 
Telefon
950 127 111, 950 127 500-514 
Fax
950 127 520, 950 127 521 
Email
posta.ssp@kl.mpsv.cz 

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče
Eva Káclová (email: Eva.Kaclova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 500)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Jana Hrbáčková, DiS. (email: Jana.Hrbackova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 503)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Bc. Ludmila Jelenová (email: Ludmila.Jelenova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 511)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Silvie Kolbuchová, DiS. (email: Silvie.Kolbuchova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 509)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Lenka Krátká, DiS. (email: Lenka.Kratka@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 512)

ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče
Zdeňka Pánková, DiS. (email: Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 510)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Jana Froňková (email: Jana.Fronkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 501)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Martina Fujerová (email: Martina.Fujerova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 515)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Ivana Hůrková (email: Ivana.Hurkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 504)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Michaela Jindáčková (email: Michaela.Jindackova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 506)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Alena Kadeřábková, DiS. (email: Alena.Kaderabkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 508)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Bc. Kamila Kapusniaková (email: Kamila.Kapusniakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 502)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Jitka Vaníčková (email: Jitka.Vanickova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 514)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Michaela Slavíková (email: Michaela.Slavikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 516)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Marika Trníková (email: Marika.Trnikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 513)

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Květuše Vydrová (email: Kvetuse.Vydrova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 507)

 

Kontaktní pracoviště Kladno

Úřední hodiny - Zprostředkování zaměstnání

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1 
Telefon
950 127 111 
Fax
950 127 375 
Email
posta.up@kl.mpsv.cz 

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Bc. Jiří David (email: Jiri.David@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 300)

vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát
Milan Šefčík (email: Milan.Sefcik@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 314)

asistent ředitele kontakního pracoviště
Věra Lesáková (email: Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 301)

spisový pracovník
Naděžda Čermáková (email: Nadezda.Cermakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 366)

spisový pracovník
Eva Jindrová (email: Eva.Jindrova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 365)

referent majetkové správy
Josef Pešta (email: Josef.Pesta@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 369)

vedoucí oddělení zprostředkování
Jana Přichystalová (email: Jana.Prichystalova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 337)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jitka Jungrová (email: Jitka.Jungrova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 359)

odborný poradce pro zprostředkování
Ludmila Bolková (email: Ludmila.Bolkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 319)

odborný poradce pro zprostředkování
Bc. Monika Kaimlová (email: Monika.Kaimlova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 351)

odborný poradce pro zprostředkování
Alena Melicharová (email: Alena.Melicharova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 357)

ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Radka Fejtková (email: Radka.Fejtkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 335)

ověřovatel podpor v nezaměstnanosti
Jana Karpíšková (email: Jana.Karpiskova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 336)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Věra Buková (email: Vera.Bukova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 345)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jana Burešová (email: Jana.Buresova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 349)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Jana Drudíková (email: Jana.Drudikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 346)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Renata Fialová (email: Renata.Fialova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 350)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Simona Fricová (email: Simona.Fricova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 339)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Ing. Ludmila Hladíková (email: Ludmila.Hladikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 348)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Zuzana Husáková (email: Zuzana.Husakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 340)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Alena Jermanová (email: Alena.Jermanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 363)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Vlasta Kapitánová (email: Vlasta.Kapitanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 354)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Dana Kereková (email: Dana.Kerekova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 341)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Annette Kuderová (email: Annette.Kuderova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 363)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Markéta Oličová (email: Marketa.Olicova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 342)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Veronika Patková Kohoutová (email: Veronika.Patkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 355)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Marie Patová (email: Marie.Patova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 356)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Miroslava Pechová (email: Miroslava.Pechova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 343)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Terezie Pražáková (email: Terezie.Prazakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 347)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Nikola Řečínská (email: Nikola.Recinska@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 398)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Vladislava Slováková (email: Vladislava.Slovakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 358)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Alena Slunečková (email: Alena.Sluneckova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 344)

pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti
Bc. Daniela Valentová (email: Daniela.Valentova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 352)

vedoucí oddělení trhu práce
Bc. Luboš Harigel (email: Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 381)

odborný pracovník trhu práce
Kateřina Benešová (email: Katerina.Benesova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 321)

odborný pracovník trhu práce
Michaela Bílková (email: Michaela.Bilkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 384)

pracovník trhu práce
Veronika Jílková (email: Veronika.Jilkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 399)

pracovník trhu práce
Lenka Kalousová (email: Lenka.Kalousova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 353)

odborný pracovník APZ
Lenka Šímová (email: Lenka.Simova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 371)

odborný pracovník projektů ESF
Mgr. Markéta Šulcová (email: Marketa.Sulcova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 353)

odborný pracovník trhu práce
Pavla Vychodilová (email: Pavla.Vychodilova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 384)

vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Milan Svítek (email: Milan.Svitek@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 386)

odborný pracovník IPS
Zuzana Králová (email: Zuzana.Kralova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 387)

odborný pracovník rekvalifikací
Bc. Klára Smirnovová (email: Klara.Smirnovova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 393)

odborný pracovník IPS
Eva Šichová, DiS. (email: Eva.Sichova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 387)

odborný pracovník rekvalifikací
Věra Veinerová (email: Vera.Veinerova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 390)

finanční pracovník
Alena Dvořáková (email: Alena.Dvorakova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 372)

finanční pracovník
Helena Hympánová (email: Helena.Hympanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 382)

referent ICT
Jaroslava Heidenreichová (email: Jaroslava.Heidenreichova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 313)

referent ICT
Přemysl Milota (email: Premysl.Milota@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 332)

referent ICT
Bc. Jana Pauzerová (email: Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 312)

odborný pracovník insolvence
Hana Adamišinová (email: Hana.Adamisinova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 370)

odborný pracovník insolvence
Marcela Trochová (email: Marcela.Trochova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 329)

finanční kontrolor
Lenka Zíková (email: Lenka.Zikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 388)

odborný pracovník pohledávek a exekucí
Taťana Mertlíková (email: Tatana.Mertlikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 333)

odborný pracovník pohledávek a exekucí
Jindra Nedvědová (email: Jindra.Nedvedova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 333)

odborný pracovník projektů ESF
Tereza Faustyna Malanowska, DiS. (email: Tereza.Malanowska@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 391)

odborný pracovník projektů ESF
Ivana Marková (email: Ivana.Markova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 391)

odborný pracovník projektů ESF
Veronika Adamovská (email: Veronika.Adamovska@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 383)

odborný pracovník projektů ESF
Bc. Kateřina Blahovcová (email: Katerina.Blahovcova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 383)

odborný pracovník projektů ESF
Hana Pavlišová (email: Hana.Pavlisova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 321)

 

Kontaktní pracoviště Kladno

Úřední hodiny - Hmotná nouze

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1 
Telefon
950 127 111 

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení hmotné nouze
Jana Volfová, DiS. (email: Jana.Volfova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 570)

ověřovatel dávek HN
Monika Kinterová (email: Monika.Kinterova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 578)

ověřovatel dávek HN
Jana Tovarová (email: Jana.Tovarova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 364)

pracovník dávek hmotné nouze
Kateřina Babková (email: Katerina.Babkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 385)

pracovník dávek hmotné nouze
Kristýna Dušková (email: Kristyna.Duskova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 360)

pracovník dávek hmotné nouze
Jana Ferbyová (email: Jana.Ferbyova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 572)

pracovník dávek hmotné nouze
Miroslava Gajdošová (email: Miroslava.Gajdosova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 389)

pracovník dávek hmotné nouze
Andrea Heřmánková (email: Andrea.Hermankova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 587)

pracovník dávek hmotné nouze
Jolana Hoffmanová (email: Jolana.Hoffmanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 576)

pracovník dávek hmotné nouze
Lucie Kuthanová (email: Lucie.Kuthanova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 575)

pracovník dávek hmotné nouze
Dagmar Markovičová (email: Dagmar.Markovicova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 583)

pracovník dávek hmotné nouze
Petra Martincová (email: Petra.Martincova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 367)

pracovník dávek hmotné nouze
Helena Michálková (email: Helena.Michalkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 581)

pracovník dávek hmotné nouze
Miloslava Nakládalová (email: Miloslava.Nakladalov@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 582)

pracovník dávek hmotné nouze
Bc. Stanislav Pfefer (email: Stanislav.Pfefer@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 580)

pracovník dávek hmotné nouze
Marcela Schwarzová (email: Marcela.Schwarzova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 573)

 

Kontaktní pracoviště Kladno

Úřední hodiny - Sociální služby, příspěvek na péči

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1 
Telefon
950 127 111 

Kontaktní osoby

sociální pracovník
Monika Broumová, DiS. (email: Monika.Broumova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 396)

sociální pracovník
Bc. Filip Kruncl, DiS. (email: Filip.Kruncl@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 395)

sociální pracovník
Sandra Pšanská, DiS. (email: Sandra.Psanska@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 394)

vedoucí oddělení PnP a DOZP
Mgr. Lucie Slavíková, DiS. (email: Lucie.Slavikova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 584)

sociální pracovník
Miroslava Froncová, DiS. (email: Miroslava.Froncova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 574)

sociální pracovník
Tereza Grimová, DiS. (email: Tereza.Grimova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 392)

sociální pracovník
Lada Hrbková, DiS. (email: Lada.Hrbkova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 577)

sociální pracovník
David Kosina, DiS. (email: David.Kosina@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 579)

sociální pracovník
Jiřina Prchalová, DiS. (email: Jirina.Prchalova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 334)

sociální pracovník
Helena Spěváčková (email: Helena.Spevackova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 585)

sociální pracovník
Alena Zeislová, DiS. (email: Alena.Zeislova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 571)

sociální pracovník
Lucie Zeislová, DiS. (email: Lucie.Zeislova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 397)

pracovník dávek PnP a DOZP
Marie Dundrová (email: Marie.Dundrova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 368)

pracovník dávek PnP a DOZP
Markéta Jedličková (email: Marketa.Jedlickova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 586)

 

Kontaktní pracoviště Kladno

Úřední hodiny - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1 
Telefon
950 127 111 

 

Kontaktní pracoviště Kladno (Stochov)

Úřední hodiny - Státní sociální podpora

Pondělí
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Úterý
8:00 - 11:00 
Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00 
Čtvrtek
8:00 - 11:00 
Pátek
8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti) 

Kontaktní informace

Adresa
Jaroslava Šípka 486, 273 03 Stochov 
Telefon
950 127 530 
Fax
312 651 674 
Email
posta.kls@kl.mpsv.cz 

Kontaktní osoby

pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
Petra Sedláčková (email: Petra.Sedlackova@kl.mpsv.cz, Tel: 950 127 530)