Úřad práce v Trutnově - (ÚP ČR Kontaktní pracoviště Trutnov)

Nabídky volných pracovních míst

Volné místo Koordinátor/ka 25.000Kč Trutnov... Trutnov
Nabídka Koordinátor/ka 25.000Kč Trutnov Trutnov (Trutnov), za mzdu minimálně 25000 Kč, s možností nástupu ke dni: .

Volné místo Oblastní zástupce... Trutnov
Nabídka Oblastní zástupce Trutnov (Trutnov), za mzdu minimálně 30000 Kč, s možností nástupu ke dni: .

Volné místo Vývojář /ka - firmware - možný částečný Home Office... Trutnov
Nabídka Vývojář /ka - firmware - možný částečný Home Office Trutnov (Trutnov), za mzdu minimálně 0 Kč, s možností nástupu ke dni: .

Nabídky práce v Královéhradeckém kraji
Prohlédněte si pracovní nabídky pro celý kraj!

Volné místo Všeobecná sestra / Vrchní sestra domácí péče... Trutnov
Nabídka Všeobecná sestra / Vrchní sestra domácí péče Trutnov (Trutnov), za mzdu minimálně 40000 Kč, s možností nástupu ke dni: .

Volné místo Masér - masérka... Trutnov
Nabídka Masér - masérka Trutnov (Trutnov), za mzdu minimálně 19700 Kč, s možností nástupu ke dni: 03.10.2022.

Další volná místa Trutnov zde na serveru.

Adresy, kontakty a úřední hodiny pracovní úřad v Trutnově

a kontaktní pracoviště: Hostinné, Úpice.

 

Kontaktní pracoviště Trutnov

Kontaktní informace

Adresa
Horská 5, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1 
Telefon
950 168 111 
Fax
950 168 381 

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče
Mgr. Marcela Rosová (email: Marcela.Rosova@uradprace.cz, Tel: 950 168 503)

vedoucí oddělení PnP a DOZP
Mgr. Irena Jeřábková DiS. (email: Irena.Jerabkova@uradprace.cz, Tel: 950 168 501)

 

Kontaktní pracoviště Trutnov

Kontaktní informace

Adresa
Horská 5, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1 
Telefon
950 168 111 
Fax
950 168 381 

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR
Mgr. Václav Staněk (email: Vaclav.Stanek@uradprace.cz, Tel: 950 168 400)

asistent ředitele kontakního pracoviště
Iveta Součková (email: Iveta.Souckova@uradprace.cz, Tel: 950 168 401)

vedoucí oddělení zprostředkování
Bc. Dana Prokopcová (email: Dana.Prokopcova@uradprace.cz, Tel: 950 168 414)

vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti
Bc. Eva Papežová (email: Eva.Papezova1@uradprace.cz, Tel: 950 168 419)

vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání
Bc. Petra Hašková (email: Petra.Haskova@uradprace.cz, Tel: 950 168 450)

vedoucí oddělení trhu práce
Ing. Irena Nováková (email: Irena.Novakova@uradprace.cz, Tel: 950 168 425)

 

Kontaktní pracoviště Trutnov

Kontaktní informace

Adresa
Horská 5, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1 

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení hmotné nouze
Bc. Jana Galčíková (email: Jana.Galcikova@uradprace.cz, Tel: 950 168 515)

 

Kontaktní pracoviště Trutnov

Kontaktní informace

Adresa
Horská 5, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1 

 

Kontaktní pracoviště Trutnov

Kontaktní informace

Adresa
Horská 5, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1 

 

Kontaktní pracoviště Trutnov (Hostinné)

Kontaktní informace

Adresa
B. Němcové 442, 543 71 Hostinné 
Telefon
950 168 111 

 

Kontaktní pracoviště Trutnov (Hostinné)

Kontaktní informace

Adresa
B. Němcové 442, 543 71 Hostinné 
Telefon
950 168 285 

 

Kontaktní pracoviště Trutnov (Úpice)

Kontaktní informace

Adresa
Regnerova 347, 542 32 Úpice 
Telefon
950 168 272 

Kontaktní osoby

sociální pracovník
Eliška Strnadová DiS. (email: Eliska.Strnadova@uradprace.cz, Tel: 950 168 270)

 

Kontaktní pracoviště Trutnov (Úpice)

Kontaktní informace

Adresa
Regnerova 347, 542 32 Úpice 
Telefon
950 168 275, 950 168 270, 950 168 276 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení cookies

>