Realitní makléři - Hradec Králové

Ke dni 25.07.2019 nabízí CREDIT PARTNER, s.r.o. (27869806, Hradec Králové) volné pracovní místo na pozici Realitní makléři (SPECIALISTA/KA NA PRODEJ NEMOVITOSTÍ pro Královéhradecký a Pardubický kraj) v obci Hradec Králové (okres Hradec Králové). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek Zkrácený úvazek Dohoda o provedení práce Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 25.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Realitní makléři
Rozšířený popis:
SPECIALISTA/KA NA PRODEJ NEMOVITOSTÍ pro Královéhradecký a Pardubický kraj
Počet volných míst:
5
Úvazek:
Plný úvazek Zkrácený úvazek Dohoda o provedení práce Dohoda o pracovní činnosti (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
24.07.2019
Mzda:
25 000 až 200 000 Kč
Výhody, odměny
Naturální výhody: automobil
Poznámka k volnému místu:
Pro Reality11 CREDIT PARTNER - Královéhradecký a Pardubický kraj přijmeme SPECIALISTY/KY NA PRODEJ NEMOVITOSTÍ. Lokalita: Královéhradecký a Pardubický kraj Co Vám nabízíme? - PROGRESIVNÍ odměny za odvedenou práci - NEPLATÍTE nesmyslné paušály a poplatky firmě - VOLNOU pracovní dobu s prací Z DOMOVA - kontinuální systém VZDĚLÁVÁNÍ - ZÁZEMÍ silné firmy s více než 10letou historií - možnost podílet se na nových projektech - vyspělý IT systém pro správu zakázek a inzerci - PODPORU vedení firmy včetně mentoringu - backoffice včetně firemní asistentky - bezplatné užívání KANCELÁŘE Co budete u nás dělat? - aktivně vyhledávat nemovitosti k prodeji a k pronájmu - zprostředkovávat koupi, prodej, pronájmy nemovitostí - vytvářet prezentace nabízených nemovitostí - provádět prohlídky nemovitostí - vést obchodní případy - komunikovat s klienty, právníky, katastry nemovitostí - spolupracovat s firemními finančními specialisty Co byste měli umět? - mít obchodní myšlení - samostatně pracovat a plánovat si svoje aktivity - komunikovat osobně i po telefonu - reprezentativně vystupovat - být spolehlivý a zodpovědný - umět pracovat s PC (word, email, internet) - aktivně řídit (sk.B) - flexibilně se přizpůsobit potřebě klienta Životopis zasílejte na: trojan@cpartner.cz Nabízíme různé možnosti spolupráce. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - textový editor (Word)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
11875160787 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
CREDIT PARTNER, s.r.o.
Místo výkonu práce:
CREDIT PARTNER, s.r.o.-003 Reality11 Partner HK, třída SNP 733/2, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
Kontaktní osoba:
Martin Trojan, manažer pro LK a KHK +420 774 208 155

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace