Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - Liberec

Ke dni 20.07.2019 nabízí Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. (03584127, Liberec) volné pracovní místo na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři (INHOUSE APPLICATION CONSULTANT ECM) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 70000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 20.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři
Rozšířený popis:
INHOUSE APPLICATION CONSULTANT ECM
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.07.2019
Mzda:
70 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: Nerudovo nám. 120/6, 460 01 Liberec. Pracovní náplň: - Administrace, přizpůsobení a druhá úroveň uživatelské podpory SharePoint Online, OpenText ECM, SAP easy DM a SAP DMS - Příprava a exekuce tréninků pro klíčové a konečné uživatele - Konzultace pro obchodní oddělení ECM funkcí (archivace, záznamy managmentu, kolaborace, workflows, životní cyklus informací managmentu, projektová dokumentace) - Managment uživatelů pro SharePoint Online, ECM a DMS systémy - Podpora rollout projektů e.g včetně systémových konfigurací, tréninku uživatelů, preparací go-live, migrací dat a podpory konečných uživatelů Kvalifikace: - VŠ vzdělání - 2 roky praxe - Jakékoliv zkušenosti s OpenText ECM, SAP DMS, SAP EasyDM nebo podobné - Plynulá angličtina (němčina, italština, francouzština, maďarština, polština či španělština velkou výhodou) Požadujeme: - Dobré komunikační schopnosti, zejména angličtina - Schopnost pracovat v mezinárodním týmu - Ochotu profesionálně posoudit a převzít zodpovědnost za rozhodnutí, která mají dopad na zaměstnance, kvalitu služeb a náklady na operativní úrovni. - Schopnost sebemotivace - Ochotu učit se nové věci a pracovat s nejmodernějšími technologiemi Nabízíme: - Zázemí silné nadnárodní společnosti - Práci v dobrém kolektivu v nové, moderní budově - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání - Zaměstnanecké výhody - Full time job, neomezená spolupráce - Home office až 40% - Stravenky (80CZK/den), zdarma voda/kafe, jazykové kurzy, penzijní připojištění, rehabilitace, firemní doktor, parkování zdarma, různé druhy výplat, T-mobile firemní podmínky, sportovní a kulturní události, letní a vánoční párty Vaše žádosti s životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte, prosím, na uvedenou adresu. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Bakalářské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16458630783 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.
Místo výkonu práce:
Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.-001, nám. Nerudovo 120/6, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Anna Brovko

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace