Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - Hejnice

Ke dni 26.06.2019 nabízí Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace (75053144, Hejnice) volné pracovní místo na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (KOORDINAČNĚ-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE) v obci Hejnice (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20600 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 26.06.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Rozšířený popis:
KOORDINAČNĚ-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.08.2019
Mzda:
20 600 až 29 500 Kč
Výhody, odměny
Dovolená navíc
Podnikové stravování
Poznámka k volnému místu:
Náplň práce: - telefonická komunikace se školami - objednávání pobytů, blokových programů, zaevidování objednávek do systému, - přijímání, vyřizování objednávek a zpracování smluv pro ekologicko-výchovné programy a pobyty, včetně kalkulace, programové náplně a zálohové faktury, - evidence smluv, sledování plnění smluvních vztahů, - vystavování a účtování faktur, vedení a účtování pokladny, odesílání a přijímání pošty, - zajištění provozu obchůdku se suvenýry v našem objektu (nákup, příjem do systému, doplňování zboží, propagace produktů z chráněných dílen, prodej, inventury), - propagace aktivit organizace, - zajišťování datové schránky, - zveřejňování objednávek a smluv do registru smluv, - kontrola a úprava docházky zaměstnanců, - revize objektu - hlídání termínů revizí a jejich objednávání, - organizační příprava (školení, akce pro veřejnost, tvůrčí dílny a dalších aktivity z oblasti ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty). Požadavky: - středoškolské vzdělání (maturita), - vyžadovaná praxe v administrativní nebo ekonomické činnosti, - dokladová preciznost, - velmi dobré komunikační dovednosti, - vstřícný přístup ke klientům, - kladný vztah k dětem, - schopnost konstruktivně řešit nestandardní situace, - formulace vlastního písemného textu bez pravopisných a stylistických chyb, - dobrá znalost práce s výpočetní technikou (Office, Windows, Excel, Internet), - samostatnost, iniciativnost, tvořivost, flexibilita (i časová) a pečlivost, - vysoké pracovní nasazení, - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), - způsobilost k právním úkonům Výhodou: - praxe Excel, Word - kladné reference z předchozích zaměstnání - zkušenosti s projektovým financováním, - orientace v problematice životního prostředí Nabízíme: - zajímavou a kreativní práci ve stabilní krajské ekologicko-výchovné organizaci, - 5 týdnů dovolené, - zajištěné stravování formou stravenek, - pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou (1 rok), po jejímž uplynutí je možné na základě výsledků pracovníka prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, - platové zařazení do 9. platové třídy podle zák. č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády číslo 564/2006 Sb. v platném znění - dle vzdělání a praxe, - nástup možný od srpna 2019 Hlásit se emailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16482110797 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace
Místo výkonu práce:
Jizerská 190, 463 62 Hejnice
Kontaktní osoba:
Lucie Hübscherová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace