Docenti na vysokých školách - Liberec

Ke dni 29.06.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Docenti na vysokých školách (FAKULTA TEXTILNÍ - DOCENT PRO KATEDRU NETKANÝCH TEXTILIÍ A NANOVLÁKENNÝCH MATERIÁLŮ) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 32000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 29.06.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Docenti na vysokých školách
Rozšířený popis:
FAKULTA TEXTILNÍ - DOCENT PRO KATEDRU NETKANÝCH TEXTILIÍ A NANOVLÁKENNÝCH MATERIÁLŮ
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.09.2019
Mzda:
32 000 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická činnost-přednášky, vedení praktických seminářů, vědeckovýzkumná a publikační činnost v oblasti nanovlákenných materiálů a netkaných textiliích, realizace projektů a vyhledávání projekt. možností, vedení Bc., diplom. a doktorských prací, výhodou je zaměření uchazeče na netkané textilie a jejich výrobu. DOVEDNOSTI: vědecká kreativita a práce v týmu, praxe ve výzkum. a vědec. aktivitách v obl. netkaných textilií, zkušenost s publikací výsledků na zahr. konferencích a v impakt. časopisech, schopnost prezentovat vědecké výsledky ústní a písemnou formou v ČJ a AJ.VZDĚLÁNÍ:VŠ vzdělání, habilitace v oboru. PRAC. POMĚR: 100% úv./dle dohody, prac. sml.- doba určitá do 31.12.2020 s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.9.2019/dle dohody. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště. Přihlášku doručte do 31. 7. 2019 emailem (volnamista@tul.cz )nebo poštou na uvedenou adresu. VŘ je od 28.6.2019 zveřejněno na úřední desce TUL. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Doktorské (vědecká výchova)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16501030744 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Fakulta textilní, Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace