Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - Liberec

Ke dni 11.09.2019 nabízí DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (25432338, Liberec) volné pracovní místo na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (KONSTRUKTÉR) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 35000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 11.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Rozšířený popis:
KONSTRUKTÉR
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
15.07.2019
Mzda:
35 000 Kč
Výhody, odměny
Jiné výhody: příspěvek na stravování, na penzijní /životní pojištění, výhodnější volání
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: Heyrovského 476, Liberec XXIII, 463 12 Liberec. Náplň práce: Koordinuje týmové aktivity z hlediska cílů projektu Reportuje stav projektu Vyvíjí koncepce a technická řešení přidělených výrobků Zkoumá vůle a případné přesahy vůči okolním dílům ve vozidle Vytváří 3D modely a 2D výkresy Vybírá materiály a analyzuje jejich vliv na součásti a funkci výrobku Sleduje náklady Konstruuje produkt na základě DDS metodik Komunikuje změnu designu s partnery společnosti Denso Pravidelně kontroluje stav plnění ukazatelů (KPI) Do konstrukce výrobku zohledňuje zkušenosti z práce v laboratořích, montáže prototypů a sériové výroby Co byste měl znát/umět? SŠ/VŠ technického směru Zkušenosti na obdobné pozici výhodou Komunikativní znalost AJ Znalost MS Office, Catia Nabízíme Atraktivní finanční hodnocení. Jazykové kurzy a odborné vzdělávání. Kafeterie 500 Kč měsíčně. Zdravotní péče a rehabilitace. Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění. Příspěvek na stravování. Výhodnější volání přes Vodafone. Akce pro zaměstnance. Odměny za pracovní výročí. Hlásit se emailem nebo telefonicky. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní

 

Kontaktní údaje

Reference:
16509770735 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Místo výkonu práce:
Heyrovského 476, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25
Kontaktní osoba:
Lucie Šaffková, HR Specialista +420 774 570 911

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace