Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - Hodkovice nad Mohelkou

Ke dni 18.07.2019 nabízí EMERGE, a.s. (28764226, Hodkovice nad Mohelkou) volné pracovní místo na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů (OPERÁTOR/KA VÝROBY) v obci Hodkovice nad Mohelkou (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Dvousměnný provoz) je 17000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů
Rozšířený popis:
OPERÁTOR/KA VÝROBY
Počet volných míst:
4
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
01.09.2019
Mzda:
17 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí, která působí jako dodavatel výlisků a svařovaných montážních celků pro automobilový průmysl. Hledáme posilu do Hodkovic nad Mohelkou na pozici Operátor/ka výroby. Jako operátor/ka výroby budete přebalovat drobné díly z papírových krabic do KLT boxů, které následně označíte štítkem a umístíte na vyznačené místo k vyzvednutí. Pracovní poměr nabízíme na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení. Nabízíme i možnost přísedu - pozice vhodná pro OZP. V případě zaměstnání občana jiného státu je nutné, aby uchazeč plně rozuměl a částečně mluvil česky Zaměstnanecké výhody: plně hrazené stravenky v hodnotě 85 Kč, odměna za docházku a spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů. Dle místa bydliště možnost domluvit i příspěvek na dopravu. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 9.00 do 14.00 hod., případně i osobně na adrese Ampérova 495, Liberec. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní + praktická škola
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16590410715 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
EMERGE, a.s.
Místo výkonu práce:
EMERGE, a.s.-011, Rychnovská 383, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou
Kontaktní osoba:
Ing. Petra Protivová +420 724 386 656

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace