Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - Liberec

Ke dni 02.10.2019 nabízí BUSCH VÝROBA CZ s.r.o. (26979012, Liberec) volné pracovní místo na pozici Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (PROJEKTOVÝ/Á KOORDINÁTOR/KA) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek (minimálně 40hod týdně) pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 20000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 02.10.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Rozšířený popis:
PROJEKTOVÝ/Á KOORDINÁTOR/KA
Úvazek:
Plný úvazek (minimálně 40hod týdně)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.10.2019
Mzda:
20 000 až 35 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Pracovní náplň: - zajištění průběhu nových projektů z hlediska časovosti a nákladovosti z pohledu kvality - plnění právních požadavků a požadavků interní dokumentace a systémů řízení v oblasti QMS, ekologie, BOZP, PO Požadavky na pracovní místo: - stanovení a dodržování cílů projektů - vytvoření a provádění řízení projektů - organizovaní rozdílných (také mezinárodních) profesionálu pracujících na projektu - řízení potenciálních problému a rizik - zajištění, že všechny cíle projektů budou splněny - zajištění že všechny kvalitativní cíle projektu budou splněny - schopnost používání posledních IT technologii k řízení lidí a projektu - pomoc při vyhledávaní nových pracovníku, dodavatelů a kooperativ - znalost a udržovaní kontroly nákladů projektu - ochota cestovat a pobývat v zahraničí (Německo, Švýcarsko) po nezbytnou dobu - zkušenosti s převody výroby výhodou Kompetence: - Jeho nadřízený je vedoucí Projektového oddělení - Řídí jemu přidělené projekty - Pravidelně (na denní bázi) informuje svého nadřízeného o stavu jemu svěřených projektů - Pracuje pod vedením vedoucího Projektového oddělení, konzultuje s ním všechny pracovní činnosti - Koordinuje a kontroluje práci svého projektového týmu - Vytváří podmínky pro práci projektového týmu - Rozhodnutí v krizových situacích, které mohou v projektech nastat, konzultuje s vedoucím Projektového oddělení Vzdělání: Střední škola s maturitou Mzda: 20 - 35000,- Kč hrubého, záleží na praxi Směnnost: jednosměnný (8h + 30 minut na oběd) 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní

 

Kontaktní údaje

Reference:
16664280774 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
BUSCH VÝROBA CZ s.r.o.
Místo výkonu práce:
BUSCH VÝROBA CZ s.r.o.-001, Svárovská 620, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Bc. Lucie Synková +420 778 775 865,487 070 285

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace