Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách - Liberec

Ke dni 11.09.2019 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách (FAKULTA TEXTILNÍ - PRACOVNÍK VĚDY A VÝZKUMU - POST-DOK) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 40000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 11.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách
Rozšířený popis:
FAKULTA TEXTILNÍ - PRACOVNÍK VĚDY A VÝZKUMU - POST-DOK
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.01.2020
Mzda:
40 000 až 70 000 Kč
Výhody, odměny
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Ubytování
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTER: vědeckovýzkumná činnost uchazeče: komfort vlákenných útvarů, zejména studiem vazby prostředí - oděvní vrstvy (textlil. sendvič. struktura) - člověk, studium komfortu profesních ochrann. oděvů, i textil. komponent autosedaček, studium aplikací smart oděvů pro dosažení optimál. transportu teploty a vlhkosti přes sendvič. struktury oděvů. DOVEDNOSTI: publik. aktivity ve výše uvedené vědecké činn., znalost metod a přístrojů pro hodnocení oděv. komfortu a transport. jevů u sendvič. textil. struktur, znalost AJ na min. úrovni B1.VZDĚLÁNÍ:ukončené VŠ vzdělání - obor s textil. zaměřením s odborností v obl. komfortu vlákenných útvarů, titul PhD. či jeho zahr. obdoba - max. 7 let od udělení titulu, uchazeč musí být výzkum. prac. ze zahraničí, tzn. že v posl. 3 letech minim. Celé 2 roky působil mimo území ČR v obl. výzkumu na prac. úv. min. 0,5 nebo byl studentem PhD.. PRACOVNÍ POMĚR: 100% úv., pr. sml.- doba určitá 6 měs.. NÁSTUP: nejpozději leden 2020/dle dohody, mzd. tř.C3(R3), dle vnitř. mzd. předpisu. Podrobné informace (kritéria) o výběrovém řízení jsou uvedeny na web. stránkách TUL (https://www.tul.cz/uredni-deska/uredni-deska-tul/vyberova-rizeni-volna-mista). Přihlášku do VŘ doručte e-mailem(volnamista@tul.cz) nebo poštou do 9.10.2019. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Doktorské (vědecká výchova)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16847910795 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Místo výkonu práce:
TUL - Fakulta textilní, Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace