Dopravní dispečeři - Liberec

Ke dni 21.09.2019 nabízí Silnice LK a.s. (28746503, Liberec) volné pracovní místo na pozici Dopravní dispečeři (DISPEČER) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Dohoda o provedení práce pracovní úvazek (Turnusové služby) je 145 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 21.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Dopravní dispečeři
Rozšířený popis:
DISPEČER
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Turnusové služby
Nástup dne:
01.11.2019
Mzda:
145 Kč
Poznámka k volnému místu:
Náplň práce: - Řídí činnost cestmistrovství ve své pracovní době - Vyřizuje dotazy třetích osob volajících na dispečerskou linku v rámci zimní údržby - Odpovídá za sjízdnost silnic v zimním období v oblasti Liberecka - Vede předepsanou dokumentaci k průběhu dispečerské služby zimní údržby a skladového hospodářství střediska - Sleduje vývoj a předpovědi počasí - Zaznamenává údaje do elektronického deníku zimní údržby - Řídí nasazení posádek a mechanizmů v závislosti na vývoji počasí a stavu komunikací - Zajišťuje dispečerko-zpravodajskou službu formou hlášení v internetové aplikaci - Soustřeďuje informace o sjízdnosti na příslušném území a vyhodnocuje jejich význam pro výkon zimní údržby Požadujeme: - SOU/SŠ - Praxe na pozici dispečera výhodou - Dobrou znalost oblasti Liberecka a okolí - Výborné komunikační dovednosti podmínkou - Odolnost vůči stresu - Časová flexibilita - Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, předvídavost - Výborné organizační schopnosti - ŘP sk. B - Uživatelská znalost MS Office, internet Nabízíme: - Pracovní poměr od 1. 11. 2019 do 31. 3. 2020 - Práce o víkendu nebo ve svátek 12h směny (max. 68 h. v měsíci) - Zajímavé platové ohodnocení - Dohoda o provedení práce (brigáda) - Vhodné jako přivýdělek Hlásit se emailem nebo telefonicky. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16866120702 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
Silnice LK a.s.
Místo výkonu práce:
Silnice LK a.s.-002, České mládeže 1247/30, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6
Kontaktní osoba:
Ing. Martina Mašková, personální ředitelka +420 602 129 843

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace