Grafici a výtvarníci v multimédiích - Liberec

Ke dni 24.09.2019 nabízí 5Q, spol. s r.o. (28739388, Liberec) volné pracovní místo na pozici Grafici a výtvarníci v multimédiích (SENIOR GRAFIK/DESIGNER - tisková a webová grafika) v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Pružná pracovní doba) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 24.09.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Grafici a výtvarníci v multimédiích
Rozšířený popis:
SENIOR GRAFIK/DESIGNER - tisková a webová grafika
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
23.09.2019
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Náplň práce: Grafické zakázky pro klienty včetně tvorby corporate identity, grafická podpora našeho firemního brandu a podpora interních projektů naší společnosti. Koho přijmeme: Do našeho týmu hledáme grafika hladového po grafických výzvách, se zkušenostmi, s citem pro detail, kreativními schopnostmi, s tvůrčím přístupem a chutí se dále učit. Hledáme pohodového člověka, který zapadne do party, ale také dokáže zamakat na zajímavých projektech z různých oborů. Požadavky: - SŠ vzdělání - velmi dobrá znalost produktů Adobe - Photoshop, Illustrator, InDesign - znalost Adobe After Effects, HTML, CSS, UX výhodou - prokazatelnou praxi min. 3 roky v oblasti grafiky podmínkou (doložení min. 5 referenčních projektů) - kreativní schopnosti, samostatnost, spolehlivost, tvůrčí přístup - velmi dobrou orientaci a přehled v současných webových trendech, logotypech a tiskové grafice Životopis nám pošlete ve formuláři na adrese www.kariera.5q.cz, kde přiložte také vaše reference. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16921270731 (Úřad práce Liberec)
Zaměstnavatel:
5Q, spol. s r.o.
Místo výkonu práce:
5. května 159/15, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1
Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Čapek, jednatel

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace