CUSTOMER REPRESENTATIVE DIRECTOR - Liberec

Ke dni 18.06.2020 nabízí Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. (03865436, Liberec) volné pracovní místo na pozici CUSTOMER REPRESENTATIVE DIRECTOR v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 60000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
CUSTOMER REPRESENTATIVE DIRECTOR
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
17.06.2020
Mzda:
60 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: České mládeže 452, 460 08 Liberec 8 Vaše předpoklady: - komunikativní znalost angličtiny a korejštiny nutnou podmínkou - zkušenosti s řízením vztahů se zákazníkem v automotive (Tier 1) minimálně 5 let - zkušenosti s jednáním s korejskými zákazníky a dodavateli - podnikatelské myšlení a jednání, vedení lidí a týmů - technické znalosti výrobních metod - velmi dobrá schopnost řešení konfliktů Co Vás na této pozici čeká: - denní komunikace v angličtině a korejštině (z důvodu projektů pro zákazníky Kia/Hyundai) - vedení veškerých jednání s korejskými zákazníky - eskalace u zákazníků - komunikace a implementace zákaznických požadavků směrem dovnitř závodu - zodpovědnost za kvalitu a včasnost dodávek zákazníkům Zaměstnání po dobu projektu (Kia / Hyundai) Zaměstnanecké výhody: výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, jazykové vzdělávání, bonusy při plnění cílů, sportovní a kulturní akce Zaslat životopis e-mailem.

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
18391840783 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba:
Radka Jindřichová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace