PRACOVNÍK/CE PŘÍMÉ PÉČE - Liberec

Ke dni 18.06.2020 nabízí Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace (71294392, Liberec) volné pracovní místo na pozici PRACOVNÍK/CE PŘÍMÉ PÉČE v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (nepřetržitý) je 21640 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18.06.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/CE PŘÍMÉ PÉČE
Úvazek:
Směnnost:
nepřetržitý
Nástup dne:
01.09.2020
Mzda:
21 640 Kč
Poznámka k volnému místu:
Další požadavky: Kurz pro pracovníky v sociálních službách ve výši 200 hodin a praxe s dětma min. 2 roky. Náplň práce: vede výchovnou a provozní dokumentaci dle vnitřního a provozního řádu ZDVOP, dále vede řádně dokumentaci související s návštěvami, převzetím dítěte (platí i při předávání směn), - vede svěřené děti do péče k samostatnosti, nácviku sociálních a hygienických dovedností, rozvíjeních jejich vlastních schopností, rozvíjí aktivitu u dětí atd., - pečuje o hygienu dětí, provádí denní toaletu, koupe dle potřeby (nejméně obden), dbá na včasnou výměnu prádla osobního i ložního, na správnou manipulaci s ním, dbá na hygienu hraček a výchovných pomůcek, - dodržuje ochranně léčebný režim, respektuje individuální potřeby dítěte, dodržuje denní režim dítěte, - dbá na dostatečně dlouhý pobyt zdravých dětí venku (dle přiměřených povětrnostních podmínek), dbá na vhodné oblečení, dbá na vhodnou teplotu a čistotu vzduchu na oddělení, - zajišťuje: nepřetržitou sociálně výchovnou péči o děti v zařízení ZDVOP Paprsek při Dětském centru Liberec, - dbá na správnou výživu, krmí kojence a batolata předepsaným způsobem a v přiměřeném množství, v určenou dobu a ve správné teplotě, dodržuje předepsané dietní opatření, učí děti zásadám správného stolování a dle potřeby jim při jídle pomáhá, - dle potřeby doprovází děti na vycházky, ozdravné pobyty a jiné akce pořádané zařízením, -důsledně dbá na dodržování bezpečnostních předpisů, prevenci úrazů, zajištění bezpečnosti dětí Zaměstnanecké výhody: Možnost stravování, příspěvek na dovolenou či penzijní připojištění, lístky do divadla. Zaslat životopis e-mailem.

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
18963300763 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace
Kontaktní osoba:
Jana Šimerdová 485 110 027

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace