FAKULTA STROJNÍ - VEDOUCÍ KATEDRY NA KATEDRU OBRÁBĚNÍ A MONTÁŽE - Liberec

Ke dni 09.07.2020 nabízí Technická univerzita v Liberci (46747885, Liberec) volné pracovní místo na pozici FAKULTA STROJNÍ - VEDOUCÍ KATEDRY NA KATEDRU OBRÁBĚNÍ A MONTÁŽE v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 09.07.2020.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
FAKULTA STROJNÍ - VEDOUCÍ KATEDRY NA KATEDRU OBRÁBĚNÍ A MONTÁŽE
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.09.2020
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
CHARAKTERISTIKA: manažerská činnost na katedře v oblasti personální, vědecko-výzkumné, pedagogické a publikační. DOVEDNOSTI: řídící a organizační schopnosti, předpoklady pro řízení vědecko-výzkumné a pedagogické činnosti, znalost světového jazyka, koncepčnost. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání, akademický titul nebo vědecko-pedagogický titul min. Ph.D. nebo min. 5 let na vedoucí pozici v praxi, zkušeností s řízením týmu nebo vědecko-výzkumného týmu, zkušenosti s realizací vědecko-výzkumných úkolů, pedagogická praxe výhodou. PRAC.POMĚR: 100% úvazek na Fakultě strojní, výkon funkce předpokládán po dobu volebního období současného vyhlašovatele, podmínkou výkonu funkce je uzavření dohody o odvolatelnosti a možnosti odstoupení z funkce. NÁSTUP: 1.9.2020 nebo dle dohody, mzd. zařazení dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti, příplatek za výkon funkce podle Vnitřního mzd. předpisu. Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, max. v rozsahu 1 str.A4, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecko-výzkumné a publikační činnosti, max v rozsahu 2 str.A4, doklady o ukončeném vzdělání, příp.doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště, písemný návrh koncepce vedení a rozvoje katedry v horizontu 1 roku a horizontu 5 let v personální (předpokládané složení a rozvoj katedry z hlediska profesního růstu), pedagogické (garance předmětů a kvality vzdělávání), vědecko-výzkumné (předpokládaný počet podaných a řešených národních a mezinárodních projektů, smluvního výzkumu) a publikační (přepokládaný počet publikací dle Metodiky 17+) oblasti v návaznosti na zhodnocení současného stavu v jednotlivých oblastech. Přihlášku doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 9.8.2020. Výběr.řízení je od 8.7.2020 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně vysoká

 

Kontaktní údaje

Reference:
19127940706 (Kontaktní pracoviště Liberec)
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní osoba:
Alena Šírková 485 353 488

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace