MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE - Hejnice

Ke dni 19.02.2021 nabízí CiS SYSTEMS s.r.o. (25024698, Hejnice) volné pracovní místo na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE v obci Hejnice (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (dvě směny) je 16000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 19.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
19.02.2021
Mzda:
16 000 až 17 100 Kč
Poznámka k volnému místu:
Co Vás u nás čeká? - Lehká a čistá montážní činnost bez velké fyzické zátěže, drobná montážní práce vhodná spíše pro ženy. - Zpracování kabelů a konektorů pro přenos dat - U takzvané kabelové konfekce záleží podobně jako u textilní konfekce na velké schopnosti koncentrace a trpělivosti - Námi vyráběné kabelové svazenky se používají například v inkubátorech pro předčasně narozené děti. Přebíráme tedy odpovědnost za systémy na záchranu života a pracujeme velmi koncentrovaně, precizně a spolehlivě. Co od Vás očekáváme? - Rádi vykonáváte jemnou, čistou práci jako např. manuální práci - Máte trpělivost a dokážete pracovat soustředěně při jemné montážní práci - Odpovědnost, spolehlivost a flexibilitu - Dostanete se do rodinné firmy a budete respektovat náš etický kodex Co Vám nabízíme? - Dlouhodobé a stabilní zaměstnání - Vaše pracoviště bude vysoce moderní, bezpečné, klidné, čisté a světlé - Až 5 dní dovolené navíc - Firemní autobusovou dopravu do zaměstnání - Firemní stravování - Vycházíme vstříc rodinám s dětmi díky jednosměnnému modelu pro maminky - A další zaměstnanecké výhody (firemní akce, zvýhodněné volnočasové aktivity apod.) Hlásit se osobně, e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá od 8.00-14.00 hod.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně základní

 

Kontaktní údaje

Reference:
20668960791
Zaměstnavatel:
CiS SYSTEMS s.r.o.
Kontaktní osoba:
Radka Krejčová 482 412 415

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace