Koordinátor/ka BOZP -

Ke dni 18.02.2021 nabízí MANIFOLD GROUP s.r.o. (26348764, ) volné pracovní místo na pozici Koordinátor/ka BOZP v obci (okres Jihlava). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (pružná pracovní doba) je 30000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Koordinátor/ka BOZP
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
22.02.2021
Mzda:
30 000 až 42 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Společnost MANIFOLD GROUP s.r.o. hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na TPP na pozici koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi. Nástup možný ihned. Požadujeme min. středoškolské vzdělání technického zaměření, ideálně stavebního. Praxe v oboru BOZP a stavebnictví - např. pozice technika BOZP, stavbyvedoucí, stavební technik, apod. Samozřejmostí je řidičský průkaz sk. B, ovládání práce na PC - MS Word. Excel, Outlook, práce s internetem, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost. Nabízíme: mzda 30 - 42 tis. Kč včetně pravidelných mimořádných měsíčních odměn a ročních bonusů, služební vůz pro soukromé účely, služební telefon, zázemí a stabilita zavedené společnosti (18 let na trhu), flexibilní pracovní doba. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na emailové adrese: blaha@manifold.cz .

Požadavky na uchazeče o práci

Dovednosti:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

 

Kontaktní údaje

Reference:
20829300724
Zaměstnavatel:
MANIFOLD GROUP s.r.o.
Kontaktní osoba:
Petr Bláha

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace