PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - oddělení zakázek - Liberec

Ke dni 19.02.2021 nabízí FOXON s.r.o. (27358917, Liberec) volné pracovní místo na pozici PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - oddělení zakázek v obci Liberec (okres Liberec). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 19.02.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - oddělení zakázek
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
19.02.2021
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Co budete dělat? - Povedete si databázi obchodních případů. - Budete zpracovávat zakázky od objednávky po fakturaci. - Budete taky vytvářet a zpracovávat cenové nabídky. - Vaší prací bude i vyřizování reklamací. - Denně budete komunikovat se zákazníky: e-mailem, faxem, telefonicky. - Neminou vás ani činnosti obchodního oddělení, t.j. příjem a vyřizování telefonátů, pošty apod. Co nabízíme? - Práci ve firmě, která je jedinou svého druhu v ČR - to, co my, tady totiž nikdo nedělá, - odpovídající finanční ohodnocení - nástupní mzda 25 000 Kč, - samostatnou a zodpovědnou práci, podporujeme kreativitu a inovátorství, - zajímavou práci z oblasti tuzemského i zahraničního obchodu, - špičkové moderní technické zázemí, - zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hod + 0, 5hod (oběd) / den, - mobilní tarif, - 22 dní dovolené, - masáže v pracovní době přímo ve firmě, - kurzy anglického jazyka na pracovišti, - finanční podporu sportovních aktivit + permanentku do městského bazénu a sauny, - stolní fotbálek, ping pong a posilovnu v prostorách firmy, - nástup ihned, práci na HPP, - příjemný kolektiv, - kanceláře v klidné části Liberce (Vesec) v bezprostřední blízkosti MHD. A za to chceme, abyste: - měli min. SŠ vzdělání ekonomického směru, - mohli stavět na zkušenostech z předchozího zaměstnání na podobné pozici, - uměli opravdu dobře anglicky - se zahraničními dodavateli si budete psát a telefonovat prakticky denně, - si rozuměli s počítačem a MS Office ani práce s internetem tě nezdržovala (úplně ideální by bylo, kdybys uměl psát všemi deseti), - byli samostatní, pečliví, komunikativní, prostě fajn. - Hodit se vám bude i němčina nebo to, že vás baví technika a elektro, ale nezbytné to není. Co pro to udělat - Připravte si aktuální strukturovaný životopis s fotografií, - přiložte motivační dopis - a pošlete je do 15.3.2021 na barbora.kubankova@foxon.cz, jsemtoja@foxon.cz.

Požadavky na uchazeče o práci

 

Kontaktní údaje

Reference:
20834640768
Zaměstnavatel:
FOXON s.r.o.
Kontaktní osoba:
Barbora Kubánková

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace