Zpět na nabídky práce Kutná Hora

Nabídka práce Montážní dělníci elektronických zařízení - Kutná Hora

Ke dni 30.04.2024 nabízí Foxconn Technology CZ s.r.o. (27516032, Kutná Hora) volné pracovní místo na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení v obci Kutná Hora (okres Kutná Hora).
Nabídnutá (minimální) mzda za (tři směny) je 20 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 30. 4. 2024 .

Pracovní pozice:
Montážní dělníci elektronických zařízení
Firma:
Foxconn Technology CZ s.r.o.
Místo práce:
Kutná Hora (Kutná Hora)
Směnnost:
tři směny
Nástup dne:
24.05.2021
Mzda:
20 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně základní
Poslední aktualizace:
30. 4. 2024
Text nabídky:
Co u nás budete dělat? Aby naši zákazníci obdrželi své objednávky včas, musí výroba pracovat společně a kvalitativně. U nás budete kompletovat výrobky na montážní lince, testovat je, provádět vizuální kontrolu, vychystávat materiál z regálového systému, balit a připravovat materiál k expedici. Jaký by měl být náš zaměstnanec? Týmový hráč, protože za finálním výsledkem je práce nás všech. Spolehlivý, je potřeba abyste chodili do práce včas a dodržovali směnný kalendář. Základní znalost PC, jelikož si v něm budete otevírat instrukce a skenovat do něj materiál. Co nabízíme? Stabilní práci a stálý příjem, různé kurzy a školení, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, 3000,- ročně na benefity (jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, anebo si vyberte něco úplně jiného,....), mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké po odpracování 6 měsíců, slevy u obcodníků (cestujte pohodlně a levněji s LeoExpress, nakupte elektroniku se slevou a další....). Interní pozice: EOLA operátor; EOLA specialista; Inventurní kontrolor; Manipulátor materiálu, operátor; Materiálový kontrolor, SAP operátor; Montážní dělník elektronického zařízení; Multifunkční operátor; Multifunkční operátor, tlumočník; OMOU Multifunkční operátor; operátor balení a kompletace; Operátor montáže; Operátor testování; Opravář, operátor; RMA operátor; Technik montáže nosičů; WOC operátor; WOC specialista ,Způsoby kontaktu: x osobně - Karlov 245, KH, Po-Pá 8-15:30 x VŘ - každou středu od 13hod na adrese Karlov 245, Kutná Hora x emailem - zaslat email x telefonicky: 800 192 019, 8-15:30

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Foxconn Technology CZ s.r.o.
Kontaktní osoba:
Lenka Císařová, 800 192 019

Přidejte se k dalším
57 457 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Kutná Hora)
  • Jde to kdykoliv zrušit