Administrativní pracovník/pracovnice telefonista/telefonistka - Ústí nad Labem

Ke dni 05.11.2021 nabízí A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. (08234507, Ústí nad Labem) volné pracovní místo na pozici Administrativní pracovník/pracovnice telefonista/telefonistka v obci Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 5000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 05.11.2021.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Administrativní pracovník/pracovnice telefonista/telefonistka
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.12.2021
Mzda:
5 000 až 20 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Místo výkonu práce: Pařížská č.p. 227/20, Ústí nad Labem. Náplň práce: Práce ve společnosti, která je orientována nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby. Budete telefonicky komunikovat s klienty a domlouvat schůzky pro naše obchodní zástupce. Požadujeme: Čeština je Váš rodný jazyk, nebojíte se komunikovat, ovládáte základy s PC výhodou zkušenosti s obchodem, call centrem, máte -li obchodního ducha - budeme rádi. Nabízíme: zajímavou fixní mzdu a bonusy dle Vašich výsledků, stabilní českou společnost, která ocení Váš přínos, jistotu, že své peníze dostanete včas a vždy, máme dostatek projektů - budeme spolupracovat tedy dlouhodobě, smlouvu na HPP - plný i zkrácený úvazek, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti zdarma, relaxační místnost, kvalitní a efektivní zaškolení, práce je vhodná i pro OZP, NÁSTUP: IHNED NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !! První kontakt telefonem nebo emailem.

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně základní

 

Kontaktní údaje

Reference:
22982540771
Zaměstnavatel:
A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Kontaktní osoba:
Markéta Plevová 736646532

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace