Zpět na nabídky práce Náchod

Nabídka práce SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA - Jaroměř

Ke dni 08.06.2024 nabízí KARSIT, s.r.o. (47455608, Jaroměř) volné pracovní místo na pozici SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA v obci Jaroměř (okres Náchod).
Nabídnutá (minimální) mzda za (dvě směny) je 26 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 8. 6. 2024 .

Pracovní pozice:
SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA
Firma:
KARSIT, s.r.o.
Místo práce:
Jaroměř (Náchod)
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
10.06.2024
Mzda:
26 000 Kč
Požadované dovednosti:
Jiné
Poslední aktualizace:
8. 6. 2024
Text nabídky:
Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Co bude patřit mezi Vaše hlavní úkoly: seřizování a příprava strojů ve výrobě dle aktuální zakázkové náplně; údržby a drobné opravy na svěřeném výrobním pracovišti; spolupráce s oddělením kvality. Co od Vás zaměstnavatel očekává: střední odborné vzdělání s výučním listem či maturitou, nejlépe ve strojírenském oboru (mechanika, údržba, elektro); praxi v oboru; výhodou jsou zkušenosti se seřizováním provozních zařízení nebo robotických pracovišť; technické myšlení, aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost; manuální zručnost; ochotu pracovat ve vícesměnném provozu. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní jídelna v areálu společnosti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky Karsit Agro a.s. Kontakt - paní Hlaváčková Michaela, tel.: 491 845 142, e-mail: zaslat email (pro zaslání životopisu) nebo osobně.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
KARSIT, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Michaela Hlaváčková, 491 845 142

Přidejte se k dalším
58 984 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Náchod)
  • Jde to kdykoliv zrušit