Zpět na nabídky práce Uherské Hradiště

Nabídka práce Obchodní manažer - Uherské Hradiště

Ke dni 06.09.2023 nabízí EUROPE 1 STEEL s.r.o. (24730289, Uherské Hradiště) volné pracovní místo na pozici obchodní manažer v obci Uherské Hradiště (okres Uherské Hradiště).
Nabídnutá (minimální) mzda za (pružná pracovní doba) je 30 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 6. 9. 2023 .

Pracovní pozice:
obchodní manažer
Firma:
EUROPE 1 STEEL s.r.o.
Místo práce:
Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
05.09.2023
Mzda:
30 000 Kč
Poslední aktualizace:
6. 9. 2023
Text nabídky:
Získání kvalitní poptávky a objednávky, odpovědnost za zákaznické portfolio. Chuť rozvíjet se v obchodu nebo v něm začít pracovat, znalost cizího jazyka není podmínkou, možnost zaučení, kontaktování klientů e-mailem nebo telefonem, příležitostně osobně. Zodpovědnost za zákazníky, vytváření osobních vazeb s klienty. Příjemné prac. prostředí s výbornou dostupností, propracovaný systém vzdělávání a tréninků, práce v prosperující firmě s příjemným kolektivem, motivující platové ohodnocení. Vhodné pro ty, kdo rádi komunikují a jsou schopni pracovat v dynamickém prostředí OPEN SPACE. Moderní a příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv a podpora bkolegů, možnost přizpůsobení pracovní doby dle potřeby, odstupňovaná mzda, možnost se rozvíjet.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
EUROPE 1 STEEL s.r.o.
Kontaktní osoba:
Zdenka Šašinková, 737 467 602

Přidejte se k dalším
43 184 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Uherské Hradiště)
  • Jde to kdykoliv zrušit