Zpět na nabídky práce Zlín

Nabídka práce Stavbyvedoucí - Zlín

Ke dni 07.05.2024 nabízí SWIETELSKY stavební s.r.o. (48035599, Zlín) volné pracovní místo na pozici Stavbyvedoucí v obci Zlín (okres Zlín).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 50 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 7. 5. 2024 .

Pracovní pozice:
Stavbyvedoucí
Firma:
SWIETELSKY stavební s.r.o.
Místo práce:
Zlín (Zlín)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.06.2024
Mzda:
50 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně USV
Požadované dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Poslední aktualizace:
7. 5. 2024
Text nabídky:
ČINNOSTI - Koordinace a kontrola stavebních činností na stavbě. - Samostatné vedení staveb. - Kontrola subdodavatelů na stavbě. - Kontrola dodržování technologických postupů, platných norem BOZP a PO. - Spoluúčast na tvorbě a dodržování harmonogramu stavby. - Příprava podkladů pro fakturaci. PŘEDPOKLADY - VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru - obor dopravní stavby výhodou. - Znalost práce na PC - MS Office. - Čtení projektové dokumentace. - Řidičský průkaz skupiny B - podmínkou. - Schopnost týmové práce. - Komunikativnost, pečlivost, časová flexibilita, zodpovědnost. - Autorizace v PS - výhodou. Zaměstnanecké výhody: Příprava na autorizační zkoušky ČKAIT - úhrada veškerých nákladů spojených se získání autorizace včetně ročních příspěvků ČKAIT, 5 týdnů dovolené, diety, každodenní návrat do místa bydliště, dobré finanční podmínky, poskytování firemních OOPP, pravidelné školení, zajištění pitného režimu, firemní automobil i pro soukromé účely. V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
SWIETELSKY stavební s.r.o.
Kontaktní osoba:
Soňa Šťastná, 724 344 598

Přidejte se k dalším
57 454 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Zlín)
  • Jde to kdykoliv zrušit