Zpět na nabídky práce Chrudim

Nabídka práce Obsluha CNC obráběcích strojů - Chrast

Ke dni 06.03.2024 nabízí STROJMONT s.r.o. (25994425, Chrast) volné pracovní místo na pozici Obsluha CNC obráběcích strojů v obci Chrast (okres Chrudim).
Nabídnutá (minimální) mzda za (dvě směny) je 26 160 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 6. 3. 2024 .

Pracovní pozice:
Obsluha CNC obráběcích strojů
Firma:
STROJMONT s.r.o.
Místo práce:
Chrast (Chrudim)
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
21.02.2022
Mzda:
26 160 Kč
Poslední aktualizace:
6. 3. 2024
Text nabídky:
Místo výkonu práce: Chrast NÁPLŇ PRÁCE: Doplnění strojů a zařízení potřebným materiálem. Nastavení strojů do základní polohy dle pracovních návodek a předepsaných kritérií. Příprava pracoviště pro výrobu dílů dle požadavků a plánu výroby. Čtení údajů různých měřících a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce během výrobního provozu. Kontrola hotových výrobků dle vzorových kusů. Vypisování základní výrobní dokumentace (výkazů práce). Evidování shodných a neshodných výrobků. Základní údržba pracoviště a kontrola strojů a zařízení. Nastavení strojů do základní polohy dle pracovních návodek a předepsaných kritérií Manipulace s materiálem. Výhodou znalost systémů Heidenhaim a Fanuc ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na obědy První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 6.00 do 14.30 hod. nebo na e-mailové adrese.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
STROJMONT s.r.o.
Kontaktní osoba:
Věra Petrová, 771 229 003

Přidejte se k dalším
57 450 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Chrudim)
  • Jde to kdykoliv zrušit