Zpět na nabídky práce Vyškov

Nabídka práce Distributor/Distributorka reklamních letáků - Vyškov

Ke dni 19.01.2023 nabízí Česká distribuční a.s. (26791692, Vyškov) volné pracovní místo na pozici Distributor/Distributorka reklamních letáků v obci Vyškov (okres Vyškov).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 4 325 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 19. 1. 2023 .

Pracovní pozice:
Distributor/Distributorka reklamních letáků
Firma:
Česká distribuční a.s.
Místo práce:
Vyškov (Vyškov)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.02.2023
Mzda:
4 325 až 8 650 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně základní
Poslední aktualizace:
19. 1. 2023
Text nabídky:
VYHRAZENO PRO OZP Jsme společnost Česká distribuční, která je již 30 let předním hráčem v neadresné distribuci propagačních letáků a v doručování adresných zásilek. Ročně rozneseme takřka 2 miliardy propagačních materiálů. Aktuálně jsme druhým největším zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením v České republice. Součástí naší distribuční sítě je téměř tisícovka těchto zaměstnanců. Distributoři, kteří se pravidelně starají o roznos reklamních a informačních materiálů, jsou tedy základním a nepostradatelným článkem naší firmy. Proto hledáme nové kolegy, kteří naši síť ještě rozšíří. POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, svědomitost a zodpovědnost, spolehlivost POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou, pracoviště dle bydliště uchazeče, zkrácený úvazek 10-20 hod/týden, nástup možný ihned nebo dle dohody, příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu, příprava letáků k roznosu, roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí naší praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místa, potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonem ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: zaučení, práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a přátelským kolektivem, dlouhodobou spolupráci, individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům, pomoc a radu ze strany vedoucího, možnost měsíční prémiové složky, flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb, zaměstnáním u nás nepřicházíte o nárok na invalidní důchod, možnost zkušebního roznosu letáků KONTAKT: Výtisková Markéta, tel.: 800 800 882, 9-15 hod, e-mail: zaslat email Jste osoba se zdravotním postižením a nevíte, zda je pro vás práce vhodná? Otestujte se na www.testdistributora.cz. Více informací na www.distribucni.cz. Zaujali jsme Vás? Pak nám, prosím, pošlete životopis nebo nám zavolejte na bezplatnou telefonním linku 800 800 882.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Česká distribuční a.s.
Kontaktní osoba:
Markéta Výtisková, 800 800 882

Přidejte se k dalším
33 659 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Vyškov)
  • Jde to kdykoliv zrušit