Zpět na nabídky práce Liberec

Nabídka práce VEDOUCÍ STŘEDISKA izolací a dilatací mostů - STAVBYVEDOUCÍ - Liberec

Ke dni 21.12.2023 nabízí B R E X, spol. s r.o. (40232549, Liberec) volné pracovní místo na pozici VEDOUCÍ STŘEDISKA izolací a dilatací mostů - STAVBYVEDOUCÍ v obci Liberec (okres Liberec).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 35 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 21. 12. 2023 .

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ STŘEDISKA izolací a dilatací mostů - STAVBYVEDOUCÍ
Firma:
B R E X, spol. s r.o.
Místo práce:
Liberec (Liberec)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
21.12.2023
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Požadované dovednosti:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Poslední aktualizace:
21. 12. 2023
Text nabídky:
Místo výkonu práce: Karlovská 205, 460 10 Liberec a Liberecký a Středočeský kraj. Vhodné i pro osoby s vízem za účelem dočasné ochrany Požadavky: znalost práce na PC (Word, Excel), ŘP sk. B, dobré komunikační a org. schopnosti, flexibilita a pracovní nasazení, schopnost samostatného řízení svěřeného střediska. Praxe v oboru výhodou. Vzdělání: VŠ nebo SŠ Náplň: Samostatné řízení střediska a svěřených stav. zakázek. Odpovědnost za ek. výsledky, personální obsazení, strojní vybavení a rozvoj střediska, sestavování a dodržování harmonogramů a technolog. postupů výstavby. Jednání s generálními dodavateli v rámci svěřených staveb a dod. materiálů. Zpracování výstupů pro vedení. Nabízené výhody: výše výdělku dle praxe a dosažených pracovních výsledků, roční prémie z realizovaných zakázek, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Hlásit se e-mailem.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
B R E X, spol. s r.o.
Kontaktní osoba:
Lenka Chrastecká, 731 606 929

Přidejte se k dalším
55 581 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Liberec)
  • Jde to kdykoliv zrušit