Zpět na nabídky práce Vyškov

Nabídka práce Ostraha prodejny Lidl - Slavkov u Brna

Ke dni 14.05.2024 nabízí Protektia s.r.o. (46965076, Slavkov u Brna) volné pracovní místo na pozici Ostraha prodejny Lidl v obci Slavkov u Brna (okres Vyškov).
Nabídnutá (minimální) mzda za (turnus) je 19 500 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 14. 5. 2024 .

Pracovní pozice:
Ostraha prodejny Lidl
Firma:
Protektia s.r.o.
Místo práce:
Slavkov u Brna (Vyškov)
Směnnost:
turnus
Nástup dne:
01.06.2024
Mzda:
19 500 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně základní
Požadované dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Poslední aktualizace:
14. 5. 2024
Text nabídky:
POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, čistý výpis z RT, certifikát Strážný/Detektiv (možnost zajištění), plnoletost, znalost ČJ slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilita, znalost základů práce na PC pro kamerový systém, praxe výhodou POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení nebo DPP, nástup možný ihned, vhodné i pro OZZ, ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: práce ve stabilní společnosti, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení KONTAKT: Hanušová Lenka, tel.: 737 087 145, Po-Pá 8-16 hod, e-mail: zaslat email, v případě zájmu nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Protektia s.r.o.
Kontaktní osoba:
Lenka Hanušová, 737087145

Přidejte se k dalším
57 299 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Vyškov)
  • Jde to kdykoliv zrušit