Zpět na nabídky práce Liberec

Nabídka práce REFERENT/KA MARKETINGU - Liberec

Ke dni 31.07.2026 nabízí CENTRUM BABYLON, a.s. (25022962, Liberec) volné pracovní místo na pozici REFERENT/KA MARKETINGU v obci Liberec (okres Liberec).
Nabídnutá mzda za (jedna směna) je 37 500 až 40 000 Kč za měsíc . Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 31. 7. 2026 .

Pracovní pozice:
REFERENT/KA MARKETINGU
Firma:
CENTRUM BABYLON, a.s.
Místo práce:
Liberec (Liberec)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.08.2026
Mzda:
37 500 až 40 000 Kč za měsíc
Požadované dovednosti:
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Poslední aktualizace:
31. 7. 2026
Text nabídky:
Do marketingového týmu CENTRA BABYLON hledáme člověka, který se nebojí přijít s novými nápady, umí se pohybovat v online světě a zároveň mu nevadí vyrazit do terénu zkontrolovat billboard, připravit promo akci nebo řešit polepy. Jestli tě baví marketing, sleduješ trendy, umíš tvořit obsah a nechceš sedět celý den za monitorem, možná hledáme právě tebe. Co budeš dělat: - spravovat online propagaci CENTRA BABYLON, - podílet se na tvorbě kampaní na sociálních sítích a webu, - spolupracovat s grafikem, agenturami i kolegy z obchodu, - připravovat reklamní texty a obsah pro online i offline média, - pomáhat s PPC kampaněmi, SEO a vyhodnocováním výsledků, - starat se o e-shop a online komunikaci se zákazníky, - organizovat a zajišťovat outdoorovou reklamu (billboardy, polepy, bannery), - podílet se na přípravě veletrhů, promo akcí a dalších marketingových aktivit, - občas vyrazit do terénu - zkontrolovat reklamní plochy, zajistit instalace nebo připravit prezentaci společnosti. Koho hledáme: hledáme hlavně člověka s chutí tvořit. Ideálně někoho, kdo: - žije sociálními sítěmi a online marketingem, - má cit pro grafiku, text i moderní trendy, - nebojí se přijít s vlastním nápadem a dotáhnout ho do konce, - je kreativní, komunikativní a samostatný, - umí si poradit, když se věci změní na poslední chvíli, - má řidičský průkaz skupiny B. Výhodou bude, pokud už znáš některé z těchto nástrojů: - Meta Business Suite, - Google Analytics, - Google Ads nebo Sklik, - základy SEO, - Canva nebo jiný grafický nástroj. Nemáš za sebou roky praxe? Nevadí. Pokud máš dobré nápady, vlastní projekty, spravoval/a jsi sociální sítě, tvoříš obsah nebo jsi aktivní influencer, rádi tě poznáme. Šanci dáme i schopnému absolventovi. Co nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr, - možnost podílet se na marketingu jedné z nejznámějších turistických destinací v regionu, - prostor realizovat vlastní nápady - ne jen plnit zadání, - různorodou práci, kde žádný den není stejný, - spolupráci s týmem, který je otevřený novým nápadům, - zaměstnanecké benefity, Chceš být u toho? Pošli nám své CV na zaslat email.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
CENTRUM BABYLON, a.s.
Kontaktní osoba:
Martina Hujerová, 485 249 304, 606 688 323

Přidejte se k dalším
51 687 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Liberec)
  • Jde to kdykoliv zrušit