Zpět na nabídky práce Olomouc

Nabídka práce PLC programátor/ka (Olomouc)

Ke dni 13.08.2026 nabízí Elekt Labs s.r.o. (26825040, Olomouc) volné pracovní místo na pozici PLC programátor/ka (Olomouc) v obci Olomouc (okres Olomouc).
Nabídnutá mzda za (pružná pracovní doba) je 50 000 až 80 000 Kč za měsíc . Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 13. 8. 2026 .

Pracovní pozice:
PLC programátor/ka (Olomouc)
Firma:
Elekt Labs s.r.o.
Místo práce:
Olomouc (Olomouc)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.09.2026
Mzda:
50 000 až 80 000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Minimálně USV
Požadované dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Poslední aktualizace:
13. 8. 2026
Text nabídky:
Jsme stabilní česká firma vyvíjející MES systém MASA pro průmyslové podniky v ČR i zahraničí. Digitalizujeme výrobu, sbíráme data a zefektivňujeme výrobní procesy. Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici PLC programátor. Nabízíme možnost podílet se na zajímavých projektech z různých průmyslových odvětví a ovlivňovat technická řešení a směřování našich projektů. Náplň práce - Programování PLC a HMI (především Siemens Simatic S7-1200, S7-1500 a S7-300) - Integrace strojů a linek se systémem MES MASA - Návrh a realizace sběru dat ze strojů a linek, PLC a senzorů - Spolupráce na návrhu nových zařízení - Oživování jednoúčelových strojů - Spolupráce s kolegy z oddělení vývoje SW, konstrukce, elektro a výroby - Servisní činnost a technická podpora - Služební cesty obvykle 2 - 4 dny v měsíci, výjimečně delší Požadujeme - Elektrotechnickou kvalifikaci (přezkoušení dle NV 194/2022 zajistíme) - VŠ technického směru (vhodné pro absolventy) nebo SŠ technického směru s minimálně 2letou praxí v programování PLC - Orientaci v technické dokumentaci - Angličtinu na úrovni B2 (pro čtení dokumentace a komunikaci se zákazníky) - Logické uvažování a analytické schopnosti - Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost - ŘP skupiny B - aktivní řidič Výhodou - Zkušenost s vývojem elektroniky - Platné osvědčení NV č. 194/2022, § 6 (dříve vyhláška č. 50/78) - Zkušenost s programováním v C/C++ nebo Delphi - Zkušenost s programováním PLC Siemens Nabízíme - Mzda: 50 000 - 80 000 Kč dle vašich zkušeností a schopností (u zkušenějších individuálně) - Profesní růst: Možnost podílet se na návrhu nových řešení, implementaci AI v industriálním prostředí, spolupráce se zkušenými kolegy, odborná školení v oboru a další profesní rozvoj - Bonusy: Roční odměny podle výsledků celé firmy - Flexibilita: Pružná pracovní doba, home office (max. 2 dny v týdnu) Benefity: - 10 000 Kč ročně na zdravotní benefity / volný čas - Den dodatkové dovolené navíc za každý odpracovaný rok - Stravenkový paušál v maximální zákonné výši (129,50 Kč/den) - Občerstvení na pracovišti - Finanční bonus za služební cesty - Pracoviště: Mozartova 354/81, 779 00 Olomouc 9-Nová Ulice (BUS 90m, TRAM 420m, parkování v areálu) Více na: https://www.elektlabs.com/careers.html V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis na E-mail zaslat email.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Elekt Labs s.r.o.
Kontaktní osoba:
Magdaléna Přidalová,

Přidejte se k dalším
52 067 uživatelům
a odebírejte
čerstvé nabídky
do vašeho emailu

  • Přehled nabídek ve vašem emailu
  • Čerstvé nabídky z vašeho regionu (Olomouc)
  • Jde to kdykoliv zrušit