Brusiči nástrojů a kovů - Hulín

Ke dni 03.12.2019 nabízí KM konsult s.r.o. (28352050, Hulín) volné pracovní místo na pozici Brusiči nástrojů a kovů (CNC operátor seřizovač pro systém Haas, Fanuc nebo Heidenhain) v obci Hulín (okres Kroměříž). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Třísměnný provoz) je 21000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 03.12.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Brusiči nástrojů a kovů
Rozšířený popis:
CNC operátor seřizovač pro systém Haas, Fanuc nebo Heidenhain
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Třísměnný provoz
Nástup dne:
06.01.2020
Mzda:
21 000 až 30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Pracoviště Hulín. - Náplň práce: obsluha a seřizování CNC obráběcího centra, průběžné a kontrolní měření výrobků , běžná provozní údržba stroje - Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, 1 rok praxi na obsluze CNC obráběcího centra, znalost čtení výkresové dokumetace, znalost práce s měřidly, uživatelská znalost práce na PC, časovou flexibilitu – práce ve vícesměnném provozu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost - Možnost zabezpečení ubytování, nástup možný ihned - Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup. - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
7187160778 (Úřad práce Kroměříž)
Zaměstnavatel:
KM konsult s.r.o.
Místo výkonu práce:
KM konsult sr.o. - areál Pilana Hulín - agentura práce, Nádražní 804, 768 24 Hulín
Kontaktní osoba:
Ing. Zdeněk Večerka, Personalista +420 777 776 355

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace