Dislokované pracoviště Horažďovice - (ÚP ČR Kontaktní pracoviště Horažďovice)

Nabídky volných pracovních míst

Volné místo Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků... Horažďovice
Nabídka Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků(LAKÝRNÍK) Klatovy (Horažďovice), za mzdu minimálně 25000 Kč, s možností nástupu ke dni: 28.01.2019.

Volné místo Mechanici a opraváři motorových vozidel... Horažďovice
Nabídka Mechanici a opraváři motorových vozidel(AUTOMECHANIK, OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ) Klatovy (Horažďovice), za mzdu minimálně 16500 Kč, s možností nástupu ke dni: 01.03.2019.

Volné místo Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)... Horažďovice
Nabídka Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)(UČITEL ODBORNÉHO VÝCVIKU - obor opravář zemědělských strojů) Klatovy (Horažďovice), za mzdu minimálně 27530 Kč, s možností nástupu ke dni: 01.03.2019.

Nabídky práce v Plzeňském kraji
Prohlédněte si pracovní nabídky pro celý kraj!

Volné místo Číšníci a servírky... Horažďovice
Nabídka Číšníci a servírky(ČÍŠNÍK - SERVÍRKA) Klatovy (Horažďovice), za mzdu minimálně 95 Kč, s možností nástupu ke dni: 06.02.2019.

Volné místo Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech... Horažďovice
Nabídka Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech(PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO ÚSEK ZAJIŠŤOVÁNÍ PROSTOROVÉ AKUSTIKY) Klatovy (Horažďovice), za mzdu minimálně 16300 Kč, s možností nástupu ke dni: 06.02.2019.

Další volná místa Klatovy zde na serveru.

Adresy, kontakty a úřední hodiny Dislokované pracoviště Horažďovice