Úřad práce hl.m. Prahy - (ÚP ČR Kontaktní pracoviště Praha)

Nabídky volných pracovních míst

Volné místo Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)... Praha
Nabídka Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)(Masér/ka thajských masáží) Hlavní město Praha (Praha), za mzdu minimálně 13000 Kč, s možností nástupu ke dni: 01.08.2017.

Volné místo Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)... Praha
Nabídka Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)(Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubyt. zař.)) Hlavní město Praha (Praha), za mzdu minimálně 11000 Kč, s možností nástupu ke dni: 20.06.2017.

Volné místo Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací... Praha
Nabídka Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací(Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací) Hlavní město Praha (Praha), za mzdu minimálně 50000 Kč, s možností nástupu ke dni: 01.04.2017.

Nabídky práce v Praze a Středočeském kraji
Prohlédněte si pracovní nabídky pro celý kraj!

Volné místo Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací... Praha
Nabídka Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací(Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací (Backend programator)) Hlavní město Praha (Praha), za mzdu minimálně 25000 Kč, s možností nástupu ke dni: 01.03.2017.

Volné místo Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací... Praha
Nabídka Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací(Programátor) Hlavní město Praha (Praha), za mzdu minimálně 15500 Kč, s možností nástupu ke dni: 01.06.2016.

Další volná místa Praha zde na serveru.

Adresy, kontakty a úřední hodiny pracovní úřad hl.m. Prahy