Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - Rtyně nad Bílinou

Ke dni 04.12.2019 nabízí Czech Aerosol, a.s. (49901869, Rtyně nad Bílinou) volné pracovní místo na pozici Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) (Seřizovači (výrobní linky)) v obci Rtyně nad Bílinou (okres Teplice). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Třísměnný provoz) je 25000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 04.12.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)
Rozšířený popis:
Seřizovači (výrobní linky)
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Třísměnný provoz
Nástup dne:
01.12.2019
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY, OZZ, OZP NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Náplň práce: SOU technického směru ( výhodou v oborech mechanik, elektromechanik, měření a regulace) Praxe výhodou Náplň práce: - seřizuje, udržuje a průběžně kontroluje chod výrobní linky tak, aby byly produkovány jakostně bezvadné výrobky - udržuje předepsané parametry stroje dle daného výrobku - k seřizování strojů používá měřidla se stanovenou platností - je proškolen a dodržuje platné předpisy BOZP, správnou výrobní praxi, interní směrnice - provádí preventivní údržbu ve stanoveném rozsahu - zaznamenává činnosti související se seřízením a opravami linek do " Výkazu práce seřizovače" - udržuje pořádek v dílně seřizovačů a skladech náhradních a formátových dílů - dodržování hygienických a epidemiologických zásad Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, příspěvek na dovolenou 6 000 Kč/rok, dotované stravování (obědy, svačinový program), možnost nákupu firemních výrobků za velmi výhodné ceny, příspěvek na penzijní připojištění, životní připojištění. V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky, e-mailem. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
15340760782 (Úřad práce Teplice)
Zaměstnavatel:
Czech Aerosol, a.s.
Místo výkonu práce:
Velvěty 33, Rtyně nad Bílinou, 415 01 Teplice 1
Kontaktní osoba:
Součková +420 417 813 663

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace