Stavební technici - Teplice

Ke dni 24.07.2019 nabízí Teplotechna - Prima, s.r.o. (41327888, Teplice) volné pracovní místo na pozici Stavební technici (Technický přípravář/technická přípravářka výroby) v obci Teplice (okres Teplice). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Jednosměnný provoz) je 18000 Kč hrubého. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 24.07.2019.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Stavební technici
Rozšířený popis:
Technický přípravář/technická přípravářka výroby
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.08.2019
Mzda:
18 000 až 30 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
Vhodné i pro absolventy. Popis prac. náplně: zpracování cenové části nabídek a nabídkových projektů, cenových rozborů pro stavby v rámci jejich přípravy, zpracování kalkulací jednotkových cen, zpracování technického řešení zakázek, řešení organizace výstavby, postupu provádění staveništního provozu a časového postupu výstavby, určení subdodavatelů a zabezpečení nabídek pro stavební část, zpracování podkladů pro uzavírání přípravných, projektových a realizačních smluv. Požadujeme: min. středoškolské vzdělání technického zaměření, uživatelskou znalost PC, řidičský průkaz sk. B, výhodou znalost Aj nebo Nj a orientace ve výkresové dokumentaci. Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat profesní životopis na e-mail: vachatova@teplotechna-prima.com. V případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSV
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

 

Kontaktní údaje

Reference:
16350880758 (Úřad práce Teplice)
Zaměstnavatel:
Teplotechna - Prima, s.r.o.
Místo výkonu práce:
J. K. Tyla 2859/1, 415 01 Teplice 1
Kontaktní osoba:
Bc. Larisa Vachatová, mzdová a personální účetní +420 417 816 010

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace